ON GOING


Agents

Když se Čína rozhodne vytvořit elitní jednotku složenou z dětí, vycvičí je v jednom utajeném táboře pro jedinou misi. Úspěšně infiltrovat Jižní Koreu a čekat na další rozkazy. Jenže ty nepřicházejí a po nějaké době už ani nedostávají finance k tomu, aby mohli udržovat své zbraně v pohotovostním režimu. Celá parta se namočí do drog a obchodu se zbraněmi, což se zrovna neukázalo být chytré. Velitele jednotky zabijí a jeho krytí, korejské děvče, které hrálo nevědomky jeho sestru, prchá s pomocí zbylé jednotky před obchodníky se zbraněmi, kteří vědí moc dobře, že viděla, co neměla.
Fandom: EXO-M
Main characters: Kris Wu, Z.Tao, Luhan, Chen, Xiumin a Lay

Craziness in Seoul

Když se jediná dovolená v Seoulu zvrhne k plánování návratu na vízum a novému životu s prací, kterou navrhnou lidé, které byste za normálních okolností nikdy nepoznali. A to není to jediné, co je na tom šílené.
Fandom: CROSSOVER - EXO, SHINee, Super Junior a další
Main charaters: Týna a čtenář

Devil file stories

Série příběhů inspirovaných hudebním videoklipem skupiny Super Junior s názvem Devil. Většina na sebe i navazuje.
Fandom: SUPER JUNIOR
Main characters: Donghae, Siwon, Kyuhyun, Heechul, Yesung,Kangin, Leeteuk, Eunhyuk,   Ryeowook, Devil

Hard New Life

Když se jedete do Koreje schovat před svou minulostí a zároveň narážíte na někoho, kdo pro vás znamená všechno, ale prvotní reakce této osoby rozhodně není vstřícná. Pak se vše komplikuje a je to jako na houpačce. Chvilky štěstí střídají tragédie a hádky. Jak to pro hlavní hrdinku a její kamarádky dopadne?
Fandom: B.A.P., Kris Wu
Main characters: Yongguk, Himchan, Daehyun, YoungJae, JongUp, Zelo, YiYoo, Sairen, Jaera
Vedlejší podstatné postavy: Natasha, Yongnam, WuFan

Just try it... she said

Když nejlepší kámošku napadne vás dokopat k tomu, abyste přemýšlela o modelingu pod agenturou, kde kralují BTS a vy se tam skutečně dostanete, tak jediné, co musíte řešit, jak vyjít s idoly, se kterými zrovna pracujete. Jenže to byste nesměli potkat někoho, kdo vám kompletně dokáže pomotat hlavu a celkově zkomplikovat cokoliv zrovna děláte.
Fandom: CROSSOVER - BTS, SHINee a další.
Main characters: YiYoo, Xiara, RM, Suga, Jin, Jimin, J-Hope, V, Jungkook, Taemin

ONE SHOT

Povídka inspirovaná klipem Oneshot od skupiny B.A.P. prokonbinovaná s plotem filmu Fast&Furious. Odhalí B.A.P., že je mezi nimi policista včas a nebo dojde na jejich předání SWATce? A nebo policajt všechny překvapí?
Fandom: B.A.P.
Main characters: Yongguk, Himchan, Daehyun, YoungJae, JongUp, Zelo

Secret Love

Na začátku měli stejný sen, jen jeden ho ale dosáhl rychle a ten druhý se trápil dalšími roky tréninku. Pak se setkávají znovu jako kolegové a rozhoří se mezi nimi, i přes nesváry v minulosti,  cit, který v homofobní Koreji rozhodně nesmí na světlo světa. 
Fandom: EXO - M
Main characters: Luhan, Lay


No comments:

Post a Comment