COMPLETED


FIGHTING!

Jako jediný přežil autonehodu, ale to neznamená, že se s ním nic nestalo. Od autonehody se s ním něco děje. Na těle se mu samovolně otvírají jizvy a díky tomu si moc nesedne s novými spolužáky, tedy s jedním z nich. Když ale zrovna tenhle spolužák zjistí o co jde, tak k němu zcela změní postoj a z nenávisti se mávnutím kouzelného proutku stane láska. Postupně v partě odhalují, že jsou potomci rodin lovců démonů a ta věc zraňující jednoho z nich je také démon. Jediná možnost, jak ho ubránit dalším šrámům je z něj démona vymýtit. Otázkou je, jestli přežije a jestli výlet, který si naplánovali dopadne tak, jak si vysnili.
Fandom: EXO OTP12
Main characters: démoni, Kai, Tao, Xiumin, Chen, Kris, Chanyeol, Suho, Lay, Luhan, Sehun, Baekhyun, D.O.

Namida

Zrovna nahrávali v Japonsku jeden singl, když na hotel dorazí dopis od nevlastní sestry, kde oznamuje smrt babičky. Zbytek skupiny je víc v šoku z existence nevlastní sestry, než babiččiny smrti. Vrací se do Koreje, aby vystrojili pohřeb a seznámili se s velmi dobře utajenou příbuznou. Mezi dvěma členy skupiny se po několika letech rozhoří náklonost a je jen na nich, jak přijmou fakt, že jsou přitahováni stejným pohlavím a hlavně, jestli zvládnout být jeden druhému věrný i přes období smutku. A jak to vezmou rodiče?
Fandom: NU'EST
Main characters: JR, Aron, Minhyun, Baekho, Ren, Nana

US

Jako trojčlenná podskupina velké skupiny jezdí K.R.Y na svá vlastní turné. Během jejich turné jsou noci osamělé a tak se není čemu divit, že ti tři si zábavu umí udělat po svém. Jak ale zareagují na fakt, že by si klidně mohli dát každý s každým trojku, protože spolu všichni už něco měli a kdyby jen jednou....
Fandom: SUPER JUNIOR K.R.Y
Main characters: Kyuhyun, Ryeowook, Yesung

No comments:

Post a Comment