6/06/2018

KECI V KLECI | Spousta práce přede mnou


Moji drazí čtenáři. Toto je teprve druhý článek po mém návratu z Koree a uznávám, že tento blog velmi zanedbávám. Ovšem, že ne úmyslně. 
Po mém návratu se na mě valí práce z každé strany. Ať už je to v mém zaměstnání, nebo o mém volném čase. 
I o svém volném čase se kolikrát zaobírám věcmi spojenými s mým zaměstnáním, což není úplně dobré, ale slíbila jsem s těmi věcmi pomoc a tak pomáhám, kde se dá. Ať je to úprava webových stránek, nebo korektura kroniky nebo dokonce tvorba letáčků na akce.
Pak mě také zaměstnává korektura jednoho mého příběhu, než půjde k nakladateli a učení se korejštiny. A ano, učím se sama. Řeknu vám, že nejtěžší na korejštině je gramatika a výslovnost. Abych byla upřímná, gramatika mi dělá problém snad u každého jazyka.  Trvá vždy pár let, než se mi plně gramatika dostane pod kůži.
Poslední dobou se mnou ani není sranda. Většinu času opravdu věnuji svým aktivitám a do toho mi teď přibyla ještě starost o mého dědu, kterého odvezli nedávno do nemocnice. Ještě si ani nejsou jistí, co mu je, ale pravděpodobně má nějakou infekci a patrně i prodělal mrtvici.
Odpusťte mi tedy mou neaktivitu a snad vám to později nějak vynahradím. Ať už pozváním na křest mé knihy nebo nějakým příběhem na blog.

No comments:

Post a Comment