12/18/2017

Keci v kleci | R.I.P. Kim JonghyunDrazí čtenáři. Dnes v 18:00 korejského času opustil své milované, skupinu a fanoušky talentovaný zpěvák, skladatel a producent Kim Jonghyun. Po dlouhodobých depresích (dle jeho přátel) si náš milovaný Dino sáhl na život. I přes snahu lékařů se ho již nepodařilo oživit.Jonghyuna prezentoval jeho talent, úžasný hlas, přátelská povaha a skvělý talent ukrývat své vlastní pocity. Poslední roky se tlak vůči SHINee stupňoval. Fanoušci byli až moc vlezlí, společnost přeháněla program a diety, do toho přišlo Jonghyunovo sólo. Můžeme se jen dohadovat, co bylo tím posledním hřebíčkem do pomyslné rakve. A je zcela možné, že šlo i o nešťastnou náhodu, kdy si Jonghyun jen přitápěl v místnosti a nějaký oxid uhelnatý byl to poslední, co ho zajímalo.
Podstatné je, že Jonghyunova rodina ztratila syna a bratra. Skupina ztratila přítele, hlavní vokál a výborného skladatele. Hudební společnost ztratila jeden ze svých produktů, který nemůže nijak nahradit. Držme tedy Jonghyuna v srdcích a při poslechu jeho písní a písní SHINee myslete jen na to dobré. Snad dostaneme šanci kondolovat jeho rodině, když si nepřeje veřejný pohřeb.
Buďme silní SHAWOLs. Podpořme zbytek skupiny a zapomeňme na to, co se poslední dobou dělo kolem leadera. 

Rest in peace Kim Jonghyun. Heaven have the new angel. Be the guard for SHINee members up there. They'll never forget you. Nor us.

No comments:

Post a Comment