11/18/2017

KECI V KLECI | Vánoční šílenstvíMoji drazí, blíží se Vánoce a začíná proslulé Vánoční šílenství, které mimo jiné bude vrcholit během adventu. A proto jsem to parádně ochcala a už mám všechny Vánoční dárky nakoupené předem, protože během adventu by mi spíš hráblo, než bych něco koupila.Největší předčasný dárek k Vánocům jsem dostala v práci od Státu. Zvedl se mi příjem. YES! 
No a snad konečně k 20.12. budu bydlet mimo společný pokoj se sourozenci a psem. Vypadá to, že nakonec se to bydlení v té Praze najít dá, když pominu lehce perverzní návrhy mužské populace.

Jinak Vánoční šílenství pro vás znamená, že se mi snad podaří vypotit vánoční cyklus. Na EXO protože NU'EST už jsem tu měla a SHINee taky. Následující rok plánuji BTS a ten další by se mohlo dostat na VIXX, musím se zorientovat v členech, neboť mi přijde, že přibyli nebo ubyli 😅 .
Jinak pokud někdy dojdu tak daleko jako Lulina na purple-line, tak nepočítejte s kpop dárky, ale s dárky, které využijete mnohem lépe než nálepky, kartičky, alba a tématické plyšáky kpop skupin. Merch se dost prodraží a já nic pryč zatím nedávám. 
No a pokud mi chce někdo na Vánoce udělat radost, tak mi přitáhněte tu attention whore Taemina, abych mu za celý album a hlavně songu MOVE dala pohlavek. Protože člověk si pustí jen jednu songu a bum hraje celou dobu Taemin a já si ani nevšimnu, protože pracuju a hudbu mám jen pro kulisu. A pak se divim, že mi kolabuje mobil 😅 . Jo je to jeho vina. A tky moje, že ho žeru.

2 comments:

  1. Ty chystáš vánoční cyklus na EXO? No to je super, těšim se an něj. Opravdu... A doufam, že tam do toho zahrneš úplně všechny členy...

    ReplyDelete
    Replies
    1. Plnou dvanáctku ne. Jsou k tomu důvody :)

      Delete