10/20/2017

KECI V KLECI | Útok na Prahu


Zdárek moji drazí, představte si, že jsem si urvala čas na to se jet tuto sobotu odreagovat do Prahy na Trick or Treat vol. 2 party v EXO Prague.
Jestli mě budete hledat, abyste mi vyčinili za mou neaktivitu na blogu, tak hledejte bílou paruku s dlouhými vlasy... I když jich tam možná bude víc...

Každopádně nejedu do Prahy jen kvůli party, ale i kvůli volbám. Nevím, kolik z vás může volit, ale je důležité jít k volbám a pokusit se změnit režim panující v ČR jako v celku.
Volte uváženě. Vzpomeňte si, kolik věcí volební strany skutečně splnili po minulých volbách a máte hned jasno koho volit.

Jinak můj útok na Prahu bude vypadat následovně. Dneska přijedu, celý večer a zbytek odpoledne budu věnovat rodině (sestry, máma, prarodiče a pes), obarvím si po dvou měsících vlasy, fakt už to potřebujou a hezky se vyspím na sobotu. Dopoledne půjdu odvolit, pokud mi náhodou neotevřou volební místnost až ve čtyři, což by neměli. No a pak si zajdu s kámošem na jídlo, patrně do MAMY, chybí mi totiž korejská restaurace. Tady není ani hospoda, kde by se vařilo něco jiného, než klobásy TwT. No a pak mě čeká příprava na večer. Aby bylo jasno, tak nejedu na alkoholový dýchánek, dám si max 3 drinky a pak budu pít nealko, takže panáky s vámi dávat opravdu nebudu, leda byste mi přinesli whisky *-*, ale ta je drahá a kdo by do mě investoval, no ne? Jo a nikdo se mě prosím neptejte na mou práci. Tématicky to k Halloweenu sedí až moc :'D.

Pod perexem pár halloweenských songů ;)No comments:

Post a Comment