10/07/2017

DEVIL FILE STORIES | Run Run Run


Ahojky moji milovaní fanoušci blogu. Nejspíš jsem chytla návrat múzy k DEVIL FILE STORIES. Kdo si ještě pamatuje MV Devil od SuJu? Blbá otázka, musíte si ho pamatovat :D . Je na čase pokračovat. A napadlo mě, jak dál, aby to dávalo smysl.
Tak si to užijte prosím.


Kim Jongwoon se několik dní vzpamatovával z toho šoku, kdy na něj jeho kolega Heechul namířil pistoli v kanceláři Choi Siwona. Siwon mu naznačil, že by bylo dobré mu ty peníze vrátit, když byly vyhrány proti pravidlům. A i když se nevyjádřil úplně otevřeně, tak doufal, že mu peníze sežene zpět. Když se snažil Heechula přesvědčit, aby mu ty peníze dal a on je mohl vrátit, ale on se mu vysmál.

"Co tak protáhlý ksicht?"

Jungsoo se k němu posadil do kanclu, když měl Heechul nějaké pochůzky a Ryeowook se hrabal v elektronických obvodech elektromobilu, které jim tam nedávno kdosi dovezl na opravu.

"Um... Heechul udělal průser s Choiem..."

Neříkalo se mu to vůbec snadno. Chtěl si to nechat pro sebe, ale Jungsoo je jediný, kdo Heechula dokáže dokopat k nějaké odpovědnosti.

"Jaký?"

Jungsoo nadzvedl obočí, patrně se ještě nedoslechl, co za kulišárnu jeho pracovník provedl. Což Jongwoona dost překvapilo. Obvykle ví o všem, co se šustne.

"Vytáhl na nás při pokru bouchačku a odnesl si hotovost..."

Jungsoo vytřeštil oči.

"Takže ty prachy, co dal do trezoru, který máme v továrně, tak jsou Choie?"

"Jo, a ten mi naznačil, že chce prachy zpět, takže... co s tím?"

Chvilku to vypadalo, že Jungsoo přemýšlí. A pak se ďábelsky usmál.

"Mám plán. A Heechulovi se to líbit fakt nebude."

**

V tu samou dobu seděla u Siwona v kanceláři Kanginova sekretářka, kterou stále udivovalo, že nedostala padáka. Po tom, co předvedli v kanceláři před pár dny, tak čekala nějakou tu dohru. A když je řeč o dohře. Proč je sakra Siwon tak napjatý?

"Dozvím se konečně, co tě tak rozladilo?"

Přešla za jeho židli a položila ruce na jeho ramena, aby masáží zjemnila napětí v jeho svalech. Nehledě na to, že se ho už dlouho nedotkla. A že by si velmi ráda zopakovala tu jejich milostnou eskapádu z hotelu.

"Hrál jsem pokr s pár lidma a no. Nejdřív jsem myslel, že se na mě dohodli. Jako podvod, ale když ten jeden vytáhl bouchačku i na svého vlastního spolupracovníka, tak mi došlo, že oškubal dva lidi najednou."

Když to říkal, tak v jeho hlase byla cítit hořkost a vztek. Možná by nebylo na škodu mu s tímhle trochu helpnout. A hodila by se pomoc přes toho mladého policistu.

"A hm, už jsi to nějak začal řešit?"

"Ano, snaha byla. Ale jestli to vyjde, to si netroufám hádat."

Takže podnikl nějaké kroky. Tak, kde je problém?

"Odkud jsi vůbec vzal tak velkou hotovost?"

"To je to, co mě sere nejvíc. Je z fondu."

Pokud nemá jít do pekla až moc předčasně, tak mu opravdu bude muset pomoct.

"A co kdybych ti pomohla," šeptla mu do ucha a jemně ho stiskla zuby, ruce pozvolna rozepnuly vrchní knoflíček jeho bělostné košile.

"To zní dobře..."

Zavrněl. Ani nemusela číst jeho myšlenky, aby věděla, že odpovídá na něco, o čem vůbec nebyla řeč. Ale co, nemůže se u chlapa ničemu divit. Ale tak proč ne. Odsunula ho od stolu.

**

Plán okrást Heechula a peníze vrátit Siwonovi, nebyl zas tak jednoduchý. Hee si dával velký pozor, aby se nikdo neochomýtal kolem sejfu, když je v práci. Jongwoon čekal, až mu dá Jungsoo znamení, že je konečně čas odnést peníze právoplatnému majiteli, ale stále k tomu není šance.

"Heechule, chybí nám nějaké náhradní díly, není možné je sehnat v Seoulu..."

Ryeowook došel do kanceláře se soupisem náhradních dílů, které v dílně opravdu došly. Jongwoon pohlédl na Jungsooa, ten na něj spiklenecky mrknul. Heechul zvedl pohled od mobilu, kde hrál jednu z těch pitomých her.

"Jasný. Budu muset ale do Busanu."

Slova o Busanu byly směřovány k Jungsooovi, který je obvykle proti tomu, aby jezdili na zbytečné cesty pro náhradní díly.

"Když nejsou v Seoulu, tak jeď."

"Budu zpět někdy zítra, tak to tu nezbořte," Heenimova slova byla věnovaná především klukům dole v dílně, kteří vedli zrovna hádku o čemsi, co ani Jongwoon moc nepobíral.

"No to se neboj," Jungsoo si vykasal rukávy a hasil si to mezi kluky do dílny, aby tu jejich hádku, která se asi brzy zvrtne ve rvačku, rozehnal.

Ryeowook následoval šéfa a Jongwoon s Heechulem osaměli.

"Jestli chceš zas začínat s moralizací, tak se těmi slovy raději udav."

"Ty můžeš být jen rád, že šlo o nelegální hru, jinak bys měl na krku policajty."

Víc se k situaci nevyjádřil a odebral se na toaletu. Vlastně na ní potřebuje jít už od minuty, kdy přišel Heechul do kanclu. Nikdy neví, co tomu blonďákovi rupne v bedně. Už jednou ho nechal na něj mířit pistolí, podruhý by mohla i vyjít rána a on má svůj život docela rád.

**

Nebyl problém zjistit, kde si ty krysy z autodílny nechávají peníze. Horší ale bylo přesvědčit policii o spolupráci. Ten mladý policista Kyuhyun jí nepomohl a to z čistě toho důvodu, že se to netýká jeho případu a patrně honí povýšení. A tak jí nezbylo nic jiného, než zmanipulovat dva policisty. Nebylo to ani nic těžkého. Z jednoho svlékla uniformu a oblékla se do ní. Společně s druhým se odebrali na obhlídku terénu. Povšimla si, že jeden blonďák z dílny si pečlivě sejf hlídá a tak nezbývalo nic jiného, než čekat.

"Nechci nijak shazovat tuhle sledovačku, ale nešlo by se nějak zabavit?"

Muži... Cítila nenechavou ruku, jak ji stiskla stehno a pomalu se po látce kalhot začala sunout k rozkroku.

"Nesmíme prošvihnout šanci se dostat k sejfu," plácla ho přes ruku.

"Dřív jak v deset nezavřou. Užijeme si," zamrkal na ní.

Zamyslela se a musela souhlasit. Dřív jak v deset nebude šance se k sejfu nepozorovaně dostat. Takže, proč ne.

**

Trvalo to do osmi, než se Heechul spakoval a měl se k odchodu. Pak museli počkat do devíti, kdy zbytek pracovníku odcházel na nějakou sešlost. Jongwoon ze své skříňky vytáhl kufřík. Věděl přesně jakou sumu mají ze sejfu vybrat. A byl si stoprocentně jistý, že Heechul na peníze nesáhl. Jen je dal pod zámek. A bohužel je jen on a Jungsoo, kdo vědí číselnou kombinaci k otevření sejfu. Ne proto, že by jim snad nebylo důvěřováno, ale co kdyby se opili a žbleptli něco, co nemají? Heechul je mistr v opíjení se a Jungsoo není tak blbý, aby pil, když bydlí na druhé straně Seoulu a jezdí výhradně autem.

"Už jsou pryč," Jungsoo přišel do šatny a otevřel dveře do zadní místnosti, kde byl trezor.

"Dík, že mi pomáháš."

"Nemáš vůbec za co. Siwon je dost mocný na to, abychom si mohli dovolit si ho rozházet. To samé platí o Youngwoonovi. Vezmeme pak moje auto a odvezeme mu to."

Přikývl a otočil se zády, aby Jungsoo mohl naklepat číselnou kombinaci. Slyšel, jak mačká tlačítko po tlačítku a pak se ozvalo zasyčení, jak se otevřely dvířka sejfu. Otočil se a Jungsoo ho nechal přistoupit s kufříkem.

"Doufám, že nevadí, že do sejfu hrabu, jsem jediný, kdo ví přesnou částku."

"V pohodě. Pak to stejně přepočítám, až se vrátíme."

Odpočítával balíčky bankovek a rovnal je do kufru, aby měl Siwon snažší si je přepočítat. Zaklapl kufřík a dal znamení, aby se zavřel sejf. Jungsoo ho zavřel a naklepal zavírací kombinaci. Pak od něj převzal kufřík a společně zamířili k zadnímu východu, kde Jungsoo parkuje na konci uličky, aby nepřekážel dodavatelům, když jim vezou náhradní díly.

"Divím se, že si je Hee nevzal domů," utrousil Jungsoo k Jongwoonovi.

"Myslím, že by se jeho spolubydlící pídili po tom, kde vzal takový obnos."

"Nepochybně.... Nejsou to policajti?"

Jungsoo ukázal na opačný konec uličky, kde stál zaparkovaný hlídkový vůz. Jongwoon se tam podíval a v ten moment se seply světla a sirény vozu.

"BĚŽ!!!!!"

Oba dva se dali do běhu.

**

Věděla už v momenty, kdy vyšli zadním vchodem, co je v tom kufříku. Nedalo jí moc práce přinutit policistu k činu. Přeci jen se mu ústní práce líbila a jeho kolega na zadním sedadle si krásně ulevil při pohledu na ně. Vozem zastavili a začali za nimi pálit varovné výstřely. Netrvalo to dlouho a byli přiraženi na kapotu. Jeden s policistů otevřel kufřík a ukázal jeho obsah. Využila toho, že policisti dávali pouta a oběma do uší zašeptala:

"Krást se nemá, a rozhodně ne od vlivných lidí."

Oba dva na ní pohlédli nehezkým pohledem. Pohrávala si z obuškem, zatímco volala Siwonovi na mobil. Řekla mu, aby přijel do uličky za autodílnu, kde si nechává opravovat auto. Nečekala zas tak dlouho. Siwon autem zajel do uličky velmi brzy. Předala mu kufřík.

"Pusť je. Nemají s tím nic společného. Myslím, že mi chtěli ty peníze odvézt."

To ji zmátlo. Nikdy nebyl k nikomu velkorysý. Alespoň tedy ne v otázce peněz. Při sexu a namlouvání je velkorysý až až.

"Pusťte je, zdá se, že v tom jsou nevinně."

Odkráčela se Siwonem do auta a nechala policii, aby si to už vyřídili.

"Díky, ale policii jsi do toho nemusela namáčet."

"Jsou zkorumpovaní. Bylo to jednoduché si vymyslet záminku," ujistila ho.

"Takže jsi je podplatila, šikovná. Co si udělat hezký večer?"

Jen přikývla. Už zas po něm strašně touží. A po těch policajtech si musí spravit chuť, no ne?

No comments:

Post a Comment