8/07/2017

KECI V KLECI | Možný návrat

Výsledek obrázku pro comeback logo

Moji drazí čtenáři, myslím, že jsem si už svou krizi odbyla a je na čase zase začít psát. Problémem je, že to, co bych chtěla psát není zrovna na tento blog a tak jsem se rozhodla, že znovu začnu s nějakou funny rubrikou, aby to tu nestálo. 
Kdysi dávno jsem na jiném blogu měla rubriku, která se věnovala imaginárním schůzkám. Lidem se koncepce psaná v první osobě nelíbila, protože z nějakého divného důvodu někteří předpokládali, že jsem hlavní dívčí postavou. U pár schůzek jsem si to ale strašně moc přála... Navíc se spíš potřebuji zas rozepsat o kpopu, jak jsem se rozhořčila na celou komunitu, tak mě úplně přešla chuť psát o hudebních skupinách, protože ať jsem psala jakkoliv a náhodou se postava jmenovala jako můj používaný nick, tak to mezi čtenáři/hatery vyvolalo obří vlnu kritizace. Což  mě opravdu zklamalo. Ty povídky jsem začala psát, protože mi kamarádky, před téměř pěti lety ukázaly, co to ten kpop je a já pak začala objevovat skupiny a začala je používat do povídek jako postavy. Málo kdo v tu dobu věděl, že jsem před svou kpop érou měla už svůj vlastní blog s povídkami, takže jsem se jen přeorientovala na jiné téma. Psaní mě prostě baví a tak to je. A jak říká jedno moudré úsloví: Pokud nemáš haters, děláš něco špatně.
Teď k jádru pudla. Můj oficiální comeback odstartuje změnou layoutu a prvním článkem do nové rubriky. Pokusím se vám nedávat pocit, že jsem hlavní postavou každé imaginární schůzky. A pod tento článek klidně piště nápady na idoly, se kterými by holky v těch článcích měly chodit.

2 comments:

 1. Ty imaginární rande se mi moc líbily už dřív, takže jsem všema deseti pro. Fakt jsem se při nich bavila.
  A idolů na rande by bylo fakt hafo. Mě by se třeba líbilo rande s Heechulem. A docela by mě zajímalo, jsetli by ptřeba řišel na to rande sám nebo se svým kadeřníkem...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moje milá Hatachi, Hee by možná ani na rande s holkou nešel :'D Ale tak všechno je poprvé, uvidíme, co s tím svedu ;)

   Delete