8/26/2017

IMAGINÁRNÍ SCHŮZKY | Park Jinyoung (JYP)


Nejdřív jsem se zdráhala zveřejnit schůzku na ženatého JYP, ale jak mi pak Hatachi na facebooku řekla, že teda nemusí jít o schůzku jako schůzku, ale klidně i pracovní schůzku. Tím mi otevřela dveře k napsání něčeho, co mě napadlo u slavného meme, kde si JYP stěžuje, že mu Jackson neustále vytýká, že jsou jeho esemesky suché(bez emotikon), které nemá díky práci chuť psát. Což se mu ani nikdo nemůže divit. I já, když nemám náladu, tak se ode mě nedočkáte smajlíka ani v chatu.
BTW je to strašně krátké a trošku si tu z JYPho utahuju.


Psát našemu CEO zprávu je něco, co děláme naprosto běžně, ale jen já jsem esemeskování vyšvihl na vyšší úroveň. Park Jinyoung je známý tím, že má velmi nabytý program, takže je zcela nemožné vychytat, kdy má chvilku klidu. Jeho časovou vytíženost poznám už jen podle toho, že mi neodpovídá na esemesky způsobem, na který jsem zvyklý snad od všech lidí. I já sám do těch esemesek ty emotikony naklepu. Ale náš JYP papá ne. Sem tam to prostě nevydržím a musím ho vypeskovat. Dneska se mi dokonce podařilo najít skulinu v jeho programu a jdeme na kafe.

Samozřejmě, že jsem do kavárny před budovou společnosti dovalil jako první. Objednal jsem si frappé a zalezl dál od okna do ulice, protože v momentě, kdyby mě zmerčily IGOT7, tak se jich už nezbavím. Díky bohu, že je dopoledne a k tomu školní rok, že to ani moc nehrozí. Velmi brzy po donášce mého frappé vklouzl do provozovny i Park Jinyoung. Objednal si a pak se sesul na židli naproti mně.

"Jacksone, jestli mi zas hodláš předhazovat ty esemesky, tak si sbal to svoje frappé a jdi se klouzat."

"Řekněme, že to bylo v plánu, ale dneska se mi dostal do ruky rozpočet na to moje sólo," vytáhl jsem papír s položkami rozpočtu.

"Je to málo?"

JYP po papíře hrábnul a očima jezdil po cifrách. Musel jsem se ušklíbnout. Není to málo, naopak je to moc, vždyť mi zbude tak čtvrtina rozpočtu.

"Je to moc, vždyť mi zbude celá jedna čtvrtina rozpočtu."

"Za kterou můžeš nakoupit občerstvení pro fanoušky a staffs."

"Na to peníze mám, nemusím brát peníze společnosti. Spíš by se měly investovat do nových talentů."

"Jacksone, Jacksone... Dělej s těmi zbylými pěnězi co chceš. Je to odklepnuté a nic se měnit nebude. A nechceš investovat trochu víc do kostýmů?"

Teď mi řekne, abych si dělal s penězi, co chci a pak mi navrhne větší investici do hadrů, které použiju v klipu. To už jsem udělal a víc do toho investovat ani nejde, leda bych nosil pozlacené boty.... Já toho chlapa chci za otce!

"No uvidíme, co půjde s tím udělat. Jo a ještě ty esemesky, nešel by alespoň usmívající se smajlík? Já se pak bojím, že se zlobíte..."

Nahodil jsem ještě moje pověstné psí oči, aby ho ani nenapadlo mě vyhnat z kavárny.

"Kolikrát ti mám vysvětlovat, že když spěchám, tak na ty pitomý emotikony nemám čas!"

Věřím, že by Jinyoung praštil i hlavou do stolu, kdyby mu tam nestihli už donést to kafe, které dělá nádherný kávový kroužek na dokumentu o rozpočtu.

"Dvojtečka a závorka dovnitř vás snad nezdrží tak moc..."

Ještě si trochu zarýpu. Už mu cuká koutek. Mě tak strašně baví ho vytáčet, protože se nikdy nerozčílí a ve výsledku se smějeme hovadinám.

"Popřemýšlím o tom."

A tím prakticky hovor na téma esemesky utnul. Popadl jsem své frappé, vytáhl zpod jeho kafe svůj papír a měl se k odchodu.

"JACKSONE, TO JSI MĚ VYTÁHL VEN JEN ABYS MĚ TU PAK NECHAL?"

"To je za ty esemesky," nasadil jsem andělský úsměv a nechal Park Jinyounga soptit samotného v lokále hned naproti naší budově společnosti.


3 comments:

 1. Jak jsem říkala...není schůzka jako schůzka. Pod pojmem "Imaginární schůzka" se opravdu nemusí myslet jen rande.
  A tohle se mi moc líbilo. Bylo to takové sladké...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sladké? :D Pod pojmem sladké vidím pohromadě Jeoghana s Renem :D

   Delete
  2. Jo sladké. Prostě mi to tak přišlo, ten jejich rozhovor. Kayee je sám o sobě roztomilý a sladký. A Park Jinyoung je zajímavý člověk...
   A Minkiho nemůžu už od začátku NUEST a nevim, kdo je Jeoghan...

   Delete