5/07/2017

ONE SHOT | Kapitola 9


Opět zapomínám, že mám tuhle storku předepsanou. Náhodou jsem si na to vzpomněla během dneška. Měla bych si napsat poznámku, kdy mám zveřejňovat články. Hehe.Úplně ho zarazilo, jak na něj Guk doslova prská. Vždyť řekl jen pravdu. Přišlo mu zcela nemístné, aby Guka podvedla a zrovna s ním. Nejvíc ho ale zarazilo, že před Jaem zmínil, že se lidem hrabe v soukromí. Zatímco se Guk odporoučel na druhou stranu dvorku, k uplakané přítelkyni, tak vyhodil Upa od grilu a napíchnutej na Gukovu wifinu si začal zjišťovat informace o té jeho holce. Nejprve se zdálo, že je naprosto čistá, ale pak narazil na pár fotek, které rozhodně nebyly nevinné. Byly z doby, kdy jí bylo tak šestnáct, nebo sedmnáct. A pak vyhrabal, že za období svého dětství prostřídala několik pěstounských rodin z důvodu sexuálních napadení od pěstounského otce. Super… proto jí rozbrečel. Sundal klobásky a zamířil ke Gukovi, který se snažil svou přítelkyni ukonejšit.

„Já…promiň, nevěděl jsem, že jsi byla zneužívaná…“ zamumlal tiše.

Její vyplašený pohled směrem ke Gukovi mu napověděl, že jí neřekl, jak umí dobře zacházet s internetem a protokoly k získávání informací.

„Nic jsem mu neřekl, umí dobře s internetem,“ povzdychl si Guk unaveně.

„Nikomu to neříkej…. I sociálka se to snaží zatlouct a já na to chci zapomenout. Konečně jsem v rodině, kde zneužívání nehrozí a konečně jsem dospělá.“

Ví, o čem mluví. Rodinka gayů. Má dva otce, kteří pro ní dělají první poslední. A patrně jí už i Guka schválili, protože sami jsou něco extra.

„Tvoji otcové o tom všem vědí?“

Guk překvapeně zvedl obočí, patrně mu neřekla, že je v takovém typu rodiny. Ona jen přikývla.

„Sorry, asi jsi mu to ještě neřekla….“ rozpačitě se podrbal ve vlasech.

„Takže ty jsi dítě v pěstounské péči…“ Guk si to snažil urovnat.

„Už ne, adoptovali mě, na mou žádost, když mi bylo osmnáct,“ opravila ho.

K té adopci se ještě při hledání informací nedostal, ale taky dobré, že z ní něco dostanou i bez použití internetu.

„Kurva…. Asi dostanu přes držku, jen co se u vás doma ukážu…“

Gukovy obavy jsou nejspíš na místě. Přeci jen řekla, že oni vědí o tom, jak byla zneužívaná. Každý chlap, co si ho přivede domů, patrně musí projít jejich kontrolou.

„Už se s tebou viděli, ti dva před měsícem…“ řekla s úsměvem.

„To byli tvoji rodiče? Kurva…“

Junhong si vzpomínal, jak mu o tom Guk vyprávěl, když ho dostával z kocoviny. Užili si večer plný alkoholu a blbnutí. Kdyby věděl, že to nejsou její gay kamarádi, tak by se možná ani tak nesťal.

„Prý jsi moc milý a zábavný. Nemusí se o mě prý tolik bát.“

Junhong se raději vzdálil. Zdá se, že si ti dva mají co říct. A on by si rád ukořistil nějaké ty party klobásky, když přišel o to nejlepší maso, zatímco telefonoval s matkou a vysvětloval té holce, proč s ní do postele nepůjde, ani kdyby se na hlavu postavila.

„Na,“ Dae k němu přistrčil plný talíř klobásek s chlebem.

„Díky… Mamka mě fakt hodně zdržela. Nevím, co jí to napadlo, ale přihlásila nás do hostitelských domácností pro studentské pobyty. Jako pochopil bych, kdyby k nám domů proudili Korejci, ale ona nás přihlásila pro Evropu…“postěžoval si, zatímco si kydal na talíř kečup.

„To není zas tak zlý, nový lidi ve čtvrti jsou fajn,“ podotkl Jongup.

„Problém je, že už máme prvního zájemce… nebo bych měl spíš říct zájemkyni…“ zamručel otráveně.

„Holka, jo? To není zlý, seznámíš nás?“

Daehyun okamžitě ožil. Youngjae vedle něj bublal smíchy. Doslova. Nejspíš ho nadšení Daeho pobavilo v tu nejnevhodnější dobu. Lokl si piva a teď se snaží pitím neutopit.

„To víš, že jo. Chudák holka pak bude prosit úřady, aby jí přesunuly…“ v kapse mu zavrněl telefon, máma posílá tu fotku.

Poprosil svou matku, aby mu poslala fotografii té holky, aby byl připravený na to, co s nimi bude rok bydlet. Otevřel zprávu a málem se zadusil žvýkanou částí klobásky. Sakra…. Mamka se ho buď snaží zabít, nebo už fakt neví.

„Co to tam máš?“

Himchan se natáhl přes stůl pro telefon a on mu v tom nestačil zabránit. Díval se na jeho reakci na děvče na fotografii.

„Uka,“ Dae se natahoval pro mobil taky, ale Junhong se natáhl pro telefon a vzal si ho k sobě.

„Moc mladý,“ ohodnotil to Himchan na vysvětlenou směrem k Daemu, který do něj drkal a chtěl vědět, co viděl.

Jenže… to se chlapec plete, je prý stejná věková kategorie jako on sám. Má neblahé podezření, že jeho matka, co potkala Guka s tou jeho, uvažuje nad tím, že svému synovi dohodí podobnou partii. 

No comments:

Post a Comment