5/11/2017

KECI V KLECI | Někteří lidé jsou neuvěřitelní


Nemyslím si, že by někomu z fanoušků kpopu unikl fakt, že se má v brzké době v Praze a blízkém okolí, natáčet čínská show Keep running, která je patrně blbě přeložená protože je to Hurry up brother, což je čínská verze Running man. Toliko k překladatelskému umění světa.... Podstatné je, že členem štábu je náš drahoušek Luhan. Proč to ale píšu.
Dost mě včera zarazila fotografie údajně Luhana na českém letišti. NESMYSL. Kdyby autorka příspěvku četla články ze zahraničních zdrojů, tak by sama objevila, že Luhan má do 14.5. schedule s jinou show. Ohánět se tím, že je asistentkou u produkce také nebylo chytré. Když jsem narážela na její logiku, tak se mě snažila utřít, což se jí také moc nepovedlo, protože se mě zastaly další holky, že mám pravdu.
Upřímně čekám, kdy holčině zavolají, že se omlouvají, ale prostě ji už nebudou potřebovat. Protože jak naznačila další holčina, tak její údajné mlčení o místech natáčení viděla a slyšela. Já osobně, kdybych dostala nabídku dělat asistentku u produkce, tak nejen, že mlčím, ale budu tak duchaplná, že se při nějaké šanci optám Luhana, jestli by nechtěl udělat malý fanmeeting. Nemusel by být vůbec proti, Wang Leehom taky nebyl, když ho sám svolal skrze facebook. Každopádně mě alespoň ta rádoby asistentka poslechla a svůj příspěvek smazala. Pak se ale objevil nový nabádající ostatní fans, aby při setkání s Luhanem podali informace o místě a dodali fotky. To mi strašně připomíná dobu šílenství okolo Krise v Praze, když se natáčelo Somewhere Only We Know. Tehdy jsme byly tři skupinky, co jsme věděli, kde je najít. Skupinka, ve které jsem byla já držela basu a mlčela o tom, kde jsou, protože nás o to požádal sám Kris. Druhá skupinka byly lidé, co v tu dobu spolupracovali s Asian Style, ti Krise lovili, ale když měli šanci s ním prohodit pár slov, tak stáli jak solné sloupy opodál. No a ta třetí skupinka byla spíš skupinka nasraných EXO fanoušků, kteří narušovaly svým chováním další natáčení filmu. Proto se nebylo čemu divit, že obě části štábu i režisérka spíše podporovaly naší skupinku a Kris sám se po nás několikrát sháněl, takže nám sem tam volali lidi z české části štábu, že ten jak jsme se na něj jednou ptaly nás zve na pár záběrů.
Tímhle článkem bych ráda požádala fanoušky Luhana, aby ho nechali v klidu natáčet, pokud ho potkají, tak by bylo slušné se zeptat, jestli ho mohou vyfotit a pak teprve šermovat s fotoaparátem, když to dovolí a nebo nebýt prostě svině a zeptat se ho, jestli by nechtěl udělat malý fanmeeting, aby měli i ostatní šanci s ním mluvit. Na fanmeetingu mu můžete dát své dárky, podepsat českou vlajku a odškrtnout si ze seznamu setkání s Luhanem. On bude mít hned o něco klidnější pobyt a my se ukážeme jako vzoroví fans. Nezapomínejte, že svou státní příslušností prezentujeme celou Českou republiku. PLS NEBUĎME JAK ZEMAN.

2 comments:

  1. Naprosto se vším souhlasím! Měli bychom se chovat jako lidi ne jako zvířata ,která "loví kořist" a nenechají ho ani chvíli na pokoji.. Určitě si bude chtít prohlídnout Prahu jako takovou v klidu a ne že za ním bude běhat skupinka upištěných holek.

    ReplyDelete
  2. Děkuji za tvou podporu. Konečně bychom se mohli začít prezentovat, aby sem ještě vůbec někdy někdo přijel.

    ReplyDelete