3/24/2017

Kecy v kleci | Pár postřehů


Mám ráda své čtenáře, opravdu, ale nelíbí se mi, když mi někteří z vás říkají, jak mám psát své příběhy. Etapa mého psaní, kdy jsem přednostně párovala Korejce mezi sebou, minula a já se snažím psát zas tak, aby si to dokázali užít i lidi, kteří pairingy mezi kluky moc neberou. A ano, opravdu tu tací jsou. 
Když jsem na facebooku vznesla otázku týkající se ONE SHOT, tak jsem doufala, že se dočkám jen návrhů, kolem konce povídky, nikoliv, že se mi předestře pokračování, které absolutně nezapadá do průběhu děje, který mám už sepsaný. Popravdě jsem se v psaní dostala už k finálové metě a proto jsem vůbec tu otázku pokládala. Čekala jsem, že se budete držet klipu ONE SHOT, na jehož základě je to psané. Samozřejmě jsem to obohatila o dívčí postavy. Některým z vás se to nelíbí, protože jste si už zvykly kluky dávat k sobě. Já to samozřejmě chápu, ale opravdu to nehodlám přepisovat. Ale nakonec jsem souhlasila s úpravou děje tak, aby Jae skončil dosti podobně jako O'Coner ve Fast&Furious, stejně jsem to nějak nakombinovala s tou ságou, tak proč ne... Alespoň to bude něčím jiné.
Co mě ovšem dostalo byl komentář jedné čtenářky, která se mylně domnívala, že jsem se dala dohromady s Jongupem přímo vám pod nosem. Musela jsem ji opravit, že to děvče je ve vztahu s Yonggukem a rozhodně to nejsem já, protože svou maličkost jsem použila k popisu dívky, která se objeví později u Junhonga doma, z jejichž vztahu stejně ve výsledku nic moc nebude. Což je lehký spoiler, pardon...
Ale teď k věci. Možná se vám nelíbí, že je to příběh plný hetera a narážek, ale jako byste holky nevěděly jací kluci jsou. A neříkejte, že vím kulové. Většině jde fakt jen o to jedno a vztah jim nic moc neříká. Netvrdím, že zrovna BAP tací ve skutečnosti jsou také, ale jde o fikci, proto se těmto povídkám říká fanfikce, že... Neodsuzujte hned povídku jen proto, že tam nejsou vaše oblíbené pairingy. Kolikrát něco jiného dokáže překvapit mnohem více, než zaběhlé tradice. 
Krom toho jsem se chtěla zmínit o tom, že je v plánu povídka SKYDIVE. Opět založená na stejnojmenném klipu BAP. Tentokrát vám udělám asi radost, když prozradím, že hetera se tu nedočkáte, protože DaeUp feelings v tom videu jsou so damn touching, takže by byl hřích to podělat. Tak snad jsem vám vše vysvětlila a nějakým způsobem vás navnadila. 
HOWGH.

No comments:

Post a Comment