3/21/2017

Kecy v kleci | Fast&Furious feels


Oh ano... SHITY SHIT, blíží se mi datum premiéry osmého dílu téhle ságy a já stepuji every day na instagramu Vina Diesela a srdíčkuju mu fotky s Paulem a ostatními z F&F Family. 
Abych to uvedla na správnou míru, tak krom posedlostí kpop umělci, jsem posedlá Fast&Furious, Lord of the Rings, Harry Potter, Hannibal a Plagiátor, Prokurátor a Podstata.
Každopádně na tyhle věci si netroufám psát FF, protože bych to akorát sprasila, já se znám. A u Plagiátora, Prokurátora a Podstaty ani psát o postavách nemůžu, MOM KEYIGH by ňa zabila, protože to jsou jedny z jejích nejpracnějších originálních non fanfdomových povídek *-*.
Teď ale zpět k F&F8. Slyšeli jste už ten song? Ne? Ne? Ten soundtrack je boží!!! Vynechme fakt, že ho nazpíval Pitbul (mimochodem, nemyslete si, že poslouchám jen Korejce). 


A protože se auta prohání Havanou, další díl se koná na KUBĚ!!!! YESSSSSSSSSSSSSSSS. Mi corazón está en la Cuba. Sí, sí. Hablo espaňol. Y comprendo está canción. 
Tohle moje tlachání ve španělštině chce vysvětlení. Kdo mě nezná, tak asi neví, že jsem se učila španělsky. A většina lidí neví ani to, že když jsem se hlásila na vejšku, tak jsem měla plný počet ze španělštiny, což mimochodem stále nechápu, protože jsem se jí ani pořádně neučila celé 4 roky. Takže já si jednotlivé díly F&F opravdu užívám, ti dominikánci tam pořád mluví španělsky a někteří produkční se při dabingu ani nesnaží o překlad, takže špáninu slyším tak jako tak. A všem vám doporučuji na ty filmy koukat v ENG, protože to je úplně o jiném zvuku a dojmu, než ty dabované + si procvičíte anglinu.
Jo.. teď proč jsem odvařená z každého dílu Fast&Furious... DOM... jo kurva jeho svaly a přemýšlení je fakt něco. Lety... Damn ta holka je sexy, vždycky jsem si přála být tvrďanda jako ona, žel bohu nemám nervy na to si dělat řidičák. HAN.. ta pro mě nejvíc zajímavá postava. Kang Sung zahrál Hana výborně, mrzí mě, že teda ta postava umřela... ale postava to byla úchvatná. No a samozřejmě PAUL, který bohužel nikdy na stříbrné plátno už nevstoupí, RIP Paul Walker. Jeho postava byla taky dost zajímavá. No a pak samozřejmě strašně žeru ten díl, co se Korejcům tam podařilo nacpat soundtrack Rising Sun od DBSK. HAHAHA. Určitě Kang Sung poslouchal kpop a Vinovi se to líbilo a tak to navrhli produkčnímu HEHE.

A protože se strašně na ten díl číslo 8 těším, tak se nemůžu dočkat momentu, kdy si stoupnu do fronty na lístky do kina a užiju si to, jak se patří *-*. Žádný popkor, žádný pití. Jen já, sedačka a FILM.

No comments:

Post a Comment