2/22/2017

Just try it ... She said | Focení

Tak nevím, co se zase děje... Člověk se jednou o víkendu objeví na party a hned si mě přidávají lidi, které znám asi tak jen od vidění, ale oni se chtějí se mnou očividně kamarádit, protože jsem až moc velká klikařka na některé věci.... A nebo mě viděli tancovat pod vlivem BECHEROVKY, jo to spíš... 


Najít si čas na pořízení fotek je opravdu umění, obzvláště, když vás mermomocí chce fotit kamarádka, která nemá zrovna nejflexibilnější práci. Ale jako povedlo se.
Jako místo na focení jsme si vybrali menší zelené prostranství na Kampě se sochou, kterou jsem zcela poznala z jedné z fotografií mé kamarádky.

"Není to..."

"Jo,jo. Moje oblíbená socha."

"Můžeš ji beztrestně osahávat, že?"

Stačil mi jediný její pohled, kterým reagovala na moje slova, abych uhodla, že jsem udeřila hřebíček na hlavičku. Jo, jsem prostě dobrá. Sice se s ní neznám závratnou dobu, ale vím o ní pomalu víc, než je zdrávo.

"Taky ti pak s ní uděláme fotku, co ty na to?"

"Ehm.."

Představa fotky s tou sochou je celkem zvláštní. Rozhodně bych neudělala to, co  ona... Nejsem až tak šílená... Nebo počkat, jsem šílená, chci to zkoušet u Big Hitu, to je šílenost sama o sobě. Za to můžou zcela prokazatelně Bangtani a jejich Bangtan Bomb. Když na ně budu všechno svalovat, tak bych měla být v klidu, nejsem zas tak šílená.

"Tak jo, vyfotím tě támhle, nesměj se hlavně jo..."

Kamarádka si mě postavila k bříze, nějak jsem se naštelovala, podle jejího výrazu vypadám celkem dost dobře. Jenže horší je nesmát se. S představou šílených Bangtanů to prostě nejde. 

"No tak si představ, že tě opustil Taemin."

Jo, mám úchylku na toto rozkošné maknae, je prostě cute a k sežrání. Je na listu mých potencionálně znásilněných Korejc, vlastně zaujímá celkem první příčku.
Jestli si kamarádka myslela, že mě tahle věta postaví do pozice smutné opuštěné holky, tak to mělo úplně opačný účinek. Vyprskla jsem smíchy. V momentě, kdy by mě opustil, tak by to znamenalo jen to, že je to hajzl. A miluje víc svou práci a SMko. Takže vy se ani nestalo nic překvapivého.

"No, tohle jsem teda nečekala," přiznala kamarádka taky se smíchem a čekala, až se uklidním. 

Teda vlastně jen dál cvakala foťákem, aby jí neunikl můj normální výraz. Ono to totiž jde zcela jednoduše propásnout ten okamžik, kdy se zatvářím konečně neutrálně.  Až když jsem si vzpomněla na odchod Luhana od EXO, tak jsem se zatvářila tak nějak normálně. Tedy z mého pohledu ne.
Pak jsem vyfotila pár fotek i pro kamarádku, aby měla něco pro svého korejského kamaráda/přítele. On je vždycky tak moc zvědavý s kým chodí ven a podobně. Vsadím se, že fotek se mnou už viděl hodně...

"To s tím Taeminem neva, on říkal, že by ti představil svého kámoše..."

Náš hovor ohledně kluků měl pokračování a skončilo to u toho, jak bychom mohly kdyžtak letět do Koreje spolu a ona by mě vzala s sebou na nějakou akci. No a protože by tam byl ten její, tak abych nebyla sama, takže by přivedl nějakého svého kamaráda.
Jasný... úplně celí žhaví půjdou na rande na slepo s Evropankou. Při nejlepším si jen zašoustáme a to bude všechno. Korejci a cizinci.. zcela nereálný vztah, teda jsou výjimky, ale většinově je to takhle.

"Myslíš, že nějaký bude chtít?"

"Se o tebe porvou, jsi pěkná holka," odpověděla mi a prohlížela si dál své fotky.

Hezká holka... pochybuju, že z jejich pohledu. Mají na krásu úplně jiná kritéria. A já nejsem krásná jako ona. Má takovou kliku na hodné Korejce. Kdežto já... já na tom kakaotalku mám fakt jen bandu úchylů, teda jsou tam i výjimky, ale jsou to mladá ucha, se kterými si o věcech jako ona nemůžu psát, protože nemám to srdce je tak moc zkazit.

***

Večer, když mi poslala fotky, tak byly použitelné asi jen tři a to pro Big Hit zrovna nebudou, protože jak na to teď po tom přeposlání koukám, ak ostrost fotek je nějaká divná. Bude lepší pak někdy nafotit jiné fotky a poslat ty. Tyhle se hodí tak na instagram a facebook. A k tomu halda popisků, teda myšleno na ten instagram. Hodilo by se mi víc lajků a taky víc sledujících. Já mám skedivaných fakt jako hodně no... Ale to přidávání na instagram budu muset nechat na zítra, protože .. se mi chce strašně spát.
Ono se to nezdá, ale jen chůze je namáhavá věc. A že jsme s kamarádkou vlastně couraly celkem dost.. Ale nejdřív bych si mohla přečíst zas nějakou pecku na Bangtan. Díky těm povídkám jsem se prostě už naučila ty jejich jména. Dva roky jsem se k tomu chystala a konečně jsem se dočkala kýženého výsledku. Na druhou stranu jsem díky tomu úplně zanedbala takové BtoB, GOT7, 2PM a MBLAQ, ale jako who cares, už konečně čím, jak kdo vypadá a jak se kdo jmenuje. THNX to DOPE.


No samozřejmě, místo čtení opět končím na youtube. Mně už solidně hráblo lidi. Ale co, stejně jdu do ústavu pro duševně choré, ne? No, jak jinak mám ten ústav, kde působí Bangtani, nazvat? No... Sice se to oficiálně jmenuje Big Hit Entertainment, jenže.. realita je trošku, no, jiná...

No a teď otázka Bangtanů, kdo z nich se mi líbí? Hmm jsou všichni něčím zvláštní a proto je mám ráda, ale kdybych měla vybrat jen jednoho, tak asi Taehyung.. Když se na něj kouknu, tak vidím sice roztomilé cosi, co předstírá bytí Korejcem, tak trochu vidím i dítě, ale i kluka, co ví kdy se chovat dospěle. Jenže v Big Hitu jaksi momenty na dospělost na Taeho nevyzbyly.

Výsledek obrázku pro cute kim taehyung gif

Ale, že bych Taehyunga viděla jako potencionální materiál na chození, to ne. Vlastně nikdo z Bangtan není zrovna na listu potencionálních schůzek. I když třeba Jungkookovi bych se nebránila, kdyby na mě skočil, ale prostě bych nic neiniciovala. Jsou především někým, koho respektuji. A pokud se dostanu do Big Hit, dost o tom pochybuji, tak s BTS hodlám trávit jen povinný čas, nic víc.
Tak nějak jsem už dávno pochopila, že pro většinu slavných lidí je důležitá jejich kariéra a pak teprve něco dalšího. A já... Já vlastně ani na lásku snad nevěřím. Kdy jsem byla naposledy někým milována? No... asi nikdy. Lepší nepočítat s tím, že se někdy vůbec něco jako láska kolem mě vyskytne. A pokud možno nepočítat s tím v Koreji, protože to je ještě víc absurdnější, než moje šance se dostat pod Big hit jako modelka. Mám vůbec tu přihlášku posílat? Podle mě mám naprosto nulovou šanci.

1 comment:

  1. Hezký díl. Těšim se, co bude dál...

    ReplyDelete