1/23/2016

Oběť sprosté krádeže

Takže tohle může vyznít nafoukaně, ale rozhodně to tak vyznít nemá. Nějaký parchant, co mi tu čte, očividně někdo z kluků dle všeho, si bez mého dovolení vzal mé povídky za své a hodil je na WATTPAD. Kdybych nebyla na wattpadu registrovaná a zrovna nečetla BTS Camp, tak bych nikdy nepřišla na to, že si někdo vydává za své moje tři nejpracnější povídky, které jsem kdy dělala. NAMIDA, US a DEVIL FILE STORIES. 
Takže pro příště, jestli chcete kopírovat z mého blogu, tak s tím, že označíte storku za práci někoho jiného a vepíšete tam adresu tohoto blogu s nápisem ALL RIGHTS RESERED CHOI YI YOO. Jestli se tento incident bude opakovat, jako že očividně se tomu nebude dát úplně zabránit, tak počítejte s velkými problémy. Protože autorská práva, i když nevlastním postavy, jsou celkem vážná věc. Stačí mi jen změnit jména a v tu ránu jde o jiný příběh, originální a to mi na soudní proces ohledně autorských práv postačí. 
Takže se uklidníme, nechci tu žádné sprosté komentáře ohledně mého hájení svých prací. Mimochodem, teď nekecám, ale někdo, kdo dělá pro Star Museum Entertainment (SMko --> pro idioty), četl jednu z mých ff, kterou jsem přeložila i do AJ. Myslím, že možná účast SMka na soudním procesu by asi nebyla žádoucí, že? Tak si to laskavě promyslete. SERVUS!

(Omlouvám se všem normálním čtenářům a slibuji, že jim tento nehezký článek vynahradím. Mám vás ráda^^.)

7 comments:

 1. SM není Star Museum. Je to Star Music, víš? Docela mě pobavilo, jak si k tomu i připsala "pro idioty". Příště si to vygoogli až to budeš někomu házet do tváře.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Drahoušku, není to dlouho co ještě na wikipedii bylo označení Star Museum, takže mě tu nepoučuj. Lidé velmi rádi mění obsah wikipedie jen aby mohli kritizovat.

   Delete
 2. Proc tak strasne lzes... Ve vsem.

  ReplyDelete
 3. Sm...soudní spor...kvůli tvým fikcim xDDD leda ze by tě chtěli žalovat za tu hrůzu co pises hele. Protože to na žalobu je XDDDD jinak prosím, hod to na ten soud a natoc mi reakci právníků až jim budeš vysvětlovat proč podavas žalobu...XDDDD

  ReplyDelete
 4. Ahoj YiYoo :) chcem ti len napísať,aby si ostala sama sebou a o iných sa nezaujímala. Píšeš nádherne a to mi nikto nevyvráti. Tvoje príbehy majú niečo do seba.....a anonymom,čo to tak veľkoryso komentovali>>> ak chcete poukazovať na niekoho chyby,najprv sa pozrite na seba + keď vyjadrujete svoj názor a naozaj si za ním stojíte,tak sa aspoň podpíšte - BabyRina

  ReplyDelete
  Replies
  1. BabyRina, moc ti děkuji za pochvalu mých příběhů a zastání se mě. Neboj, budu pokračovat s psaním, jen jsem potřebovala pauzu^^

   Delete
 5. Už vidím SM jak nemá nic lepšího na práci, než ti svědčit ukradení tvých povídek. btw., i když změníš jména postav, už ty povídky nebudou totožné, takže se soudit nemůžeš, stejně tak by tě idolové mohli žalovat za zneužití identity a kdo ví co ještě. Přeháníš.

  ReplyDelete