12/08/2015

Thoughts


Zabte mě někdo, vážně. Mám zase Minho-tidu. Dokonce uvažuji nad změnou vzhledu blogu a jestli to udělám, tak se Minha na každém kroku nezbavíte. Ono nestačí, že poletují ještě stále po Praze, hajzlíci, to vypadá, že na to letiště jeli pro Jinkiho.
Tak ale dost *fackuje se* Musím se vzpamatovat. Je po koncertu? Je. Má cenu je v týhle zasraný metropoli hledat? Ne, protože má tolik malých uliček, že i Soul je oproti tomu přehledný. Co se mi blíží? Zkoušky, tak bych se mohla zas chvíli učit. *Vůbec dneska nestrávila pět hodin nad čínštinou i bez toho, aniž by byla přítomná na univerzitě.* Absolutně nestíhám napsat povídku do vánoční k-pop soutěže a nijak mě to nesere. Užijte si to, patrně zas nějakou dobu budu stávkovat a nejen kvůli tomu, že nedodržujete komentáře.
Každý se čas od času začne utápět ve svých myšlenkách, je to útěk od reality a mně to vyhovuje. Po náročných trénincích, vystoupeních, hraní a focení si rád ukradnu tu volnou chvíli a jen tak stojím u okna a sleduji, co se děje venku za sklem. Někdy se přistihnu, že koukám do blba a myšlenky se mi toulají různými směry. Ať se to týká rodičů a bratra nebo skupiny a práce obecně. Mám vždy nad čím přemýšlet. Ale je jedna myšlenka, která mě pronásleduje stále častěji a častěji. 
Není to dlouho, co mi Chanyeol z EXO zahltil mailovou schránku jen odkazy na nejrůznější fanfikce. Většina z nich putovala okamžitě do koše, slash není nic pro mě. Opravdu, fanservis na pódiu je jen představením pro fanoušky, jinak si s klukama zas tak blízcí nejsme. Je to i nádherně vidět kdykoliv cestujeme mimo Koreu. Pokud nás nekontroluje manažer a ochranka, tak se všichni nacházíme na různých místech, občas pohromadě, ale jen výjimečně.Uvažuji stále častěji nad tím, že si najdu holku. Jenže... je opravdu složité najít nějakou, která by nevěděla, kdo jsem. Fanynky nepřipadají v úvahu, alespoň ne ty korejské. Ty jsou až moc divné na to, abych si s nimi někdy vůbec něco začal. Obvykle tuhle myšlenku uzavře deprese z toho, že můj milostný život nemá absolutní šanci k rozvoji a že bych měl být radši gay.Ti to mají celkem jednoduché, obvykle se zabouchnou do někoho s kým jsou neustále a nehrozí, že by se to provalilo na veřejnost, když se nikdo homosexualitou zrovna nechlubí veřejně. Pomineme-li všechny zahraniční osobnosti. 
Být slavný je na prd. Nejen, že mi dělá problém si s holkou jen začít povídat, ale také také ji vůbec mít blízko. To nejde, alespoň ne s manažerem a ochrankou okolo. Opravdu... Tohle je život na houby. Pro příští život si poznamenávám, že se nemám producírovat po ulicích, když nabírají do talentových agentur.
Zaujala mě poslední dobou nějaká holka? Když se tak zamyslím, tak snad ani ne. Tedy ano, jedna ano, ale má ten nedostatek, že je fanynkou naší skupiny. Jenže, kdyby nebyla, tak si jí asi těžko někdy všimnu a vsadím se, že ona by si nevšimla mě. Největší joke na tomhle je, že jsem s ní ani nemluvil, nijak jsme spolu nepřišli do bližšího kontaktu než několik kroků, ani nevím, jak zní její hlas natož, abych znal jméno. Ah ten paradox. Mám peníze, slávu, krásu, ale lásku ne. Láska je něco, co jen tak nedostanu. Nemyslím lásku fanoušků, tu mám a náležitě si jí užívám, Ale láskou myslím lásku mezi dvěma lidmi, čistý cit. Toho se asi nikdy nedočkám.
Stejně jako se teď asi nedočkám toho čaje, co mi měl donést Jonghyun. Zase je myšlenkami u nějaké holky. Jemu nijak holky problém nedělají. Jako by mu samy padaly k nohám. Oh, teď vypadám jako závistivec, ale já si nemůžu pomoct. Tohle je snad jediná věc, po které toužíme snad všichni. Jo a pak ještě osobní soukromí, což tak nějak nejde už vůbec. Naštěstí to zas není takový extrém jako ty uhozené realityshow, jako BigBrother. S kamerami v dormu se srovnám jen pokud jsou tu jen na chvilku a jen kvůli rozhovoru.
Nejraději bych v Koreji nežil. Ale kde bych asi tak žil? Z těch zemí, které jsme navštívili se mi spousta líbila, ale je jen jedna, která vede nad ostatními. Je to patrně proto, že ačkoliv jsme se producírovali po městě několik dní, tak jsme na fanoušky narazili minimálně, soudím tedy, že jsou roztroušeni po celé zemi. Zdá se mi to tam být mírumilovné. Ale kdo ví, jak to tam vypadá doopravdy. Manažer a ochranka nás nespustili z očí a místa, která jsme navštívili.... většinou jsou to turistické atrakce a kolem nich vypadá vše optimističtěji. Mohli bychom v té zemi žít všichni, myslím SHINee. Mohlo by se zařídit, aby nám schedule naplánovali tak, abychom je mohli vyřizovat i z jiné země. 
Tím, že nás tam poslali, tak naznačili, že mají v té zemi plány.Myslím společnost. Jen tak by nás asi neposlali do země, kde není žádný potenciál. Hudba v ulicích, žije to tam. Lidi tam mají hromadu talentu, ale nemají kde ho prodat. Otevře tam společnost jednu z poboček a nebo ne? Nabrat místní talenty by nebylo špatné. Ovšem, oni asi netuší, co to znamená upsat se naší společnosti. Roky tréninků bez zařazení k nějakému programu, pak přiřazení k projektu a pokud má projekt úspěch, tak teprve debut a po něm ten kolotoč všeho. Focení, nahrávání, koncerty, filmy, seriály... Minimálně spánku. Tak nám tohle už nehrozí, ale vůbec nezávidím EXO nebo Red Velvet. I když u těch holek... No podle všeho se moc neuchytily. Nedivil bych se kdyby najednou zmizely na několik let a pak se objevily s comebackem a lepšími peckami. 

"Tady máš ten čaj," Jonghyun mě vyruší z přemýšlení.

"Díky," věnuji mu úsměv a pak se znovu zadívám ven z okna. 

Dneska jsem se kupodivu nedopracoval k depresi, ale k tomu, jak moc by se mi líbil život někde, kde mám tak trochu svého soukromí. A Jonghyun mi donesl nakonec ten čaj, takže ho spíš zdržel Jinki, který mu reviduje jeho písemné skripty. Jonghyun totiž plánuje vydat další knihu o nás. Ochutnám čaj a tvář se mi zkřiví. 

"TY HAJZLE, TYS TAM NEDAL CUKR!"4 comments:

 1. Chanyeol a caj me rozesmali :D bylo to takove vaznejsi a to se mi na tom moc libilo :)

  oni byli SHINee v Praze? :O nebo kdes byla na koncertu? a ta vanocni soutěž? mohla bych poprosit o info? :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Měli koncert v Praze 4.12., dle všeho tu ještě stále jsou, ale já to něm zrovna jistě, protože jsem nemocná :(

   Delete
 2. Určitě vzhled blogu změň. Těšim se, protože Minha není nikdy dost...
  A tohle bylo hodně k zamyšlení. Věřim, že takhle smýšlí většina z nich...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muhahaha,tak to abych si našla kilo fotek Minha a nový lay nějak zplácala.

   Delete