12/12/2015

Namida | Kapitola 8


Hajzlíci, ano, nic jiného nejste. Člověk počítá, že 5 komentářů jen tak nesplníte a ono prdlajs. Jak se blíží Vánoce, tak spousta z vás má zase kopec času. Já teda ne, já píšu zápočty TwT, mimochodem který idiot si vymyslel zápočty týden před Vánoci? Ne, to asi nezjistím, co? Anyway, nevyhrožujte mi laskavě kuchyňským náčinním kradeným Kyuhyunovi, protože maknae se mnou uzavřelo dohodu, že pokud mu napráším kdo mu to furt čóruje, tak tomu někomu ukáže *významný pohled na provinilce*. To nic, ona ví. Ona moc dobře ví. 
Jinak tu máte další kapitolu s překvapivým zvratem. Ale víte, zvratů je tu trochu víc ještě, tak si moc neoddychněte. Přesně jak Minhyun řekl, tak se Jonghyun neobjevil na pohřbu. Poslal jen kytky, bez vzkazu. Kluci se ukázali také jen na chvilku a Naně přišlo pár kamarádek. Pohřeb byl odbytý pěkně rychle. Urnu nechali uložit v krematoriu do skříňky, protože si hrob nemohou dovolit. Nana odpoledne šla s Minkim na procházku. Nechal je jít, věří, že Minki si na ní nic nezkusí, obzvláště po tom, co viděl, jak dopadl Jonghyun. Zbylí členové se vrátili na dorm, aby si zabalili do Japonska. Odlétá se již zítra.

Do ruky si vezme výstřižkové album, které babička dělala od jeho debutu. Sbírala články a fotky. Pomáhala jí s tím i Nana. Až teď si začal všímat, jak se na některých z nich Jonghyun dívá přímo na něj s něčím zvláštním v očích. Fanynky to vyhodnotili jako radost, debutovali, ale po tom všem, co se za posledních několik hodin stalo…. Láska. Jonghyun ho musí milovat už od debutu. Strašně dlouho to v sobě dusil. A teď, když to vypustil částečně ven, tak mu on ublížil. Patrně už nikdy nebude cítit tenhle hřejivý pohled na pódiu.

Japonsko… Jak to bude tam? Nevraživost mezi nimi je už opravdu hodně veliká. Dá se zamaskovat, ale bude to těžké. Obzvlášť, když se dívá na to, jak je vyřešeno bydlení v hotelu. Apartmán je na pronájem drahý. Objednali dva pokoje. Jeden po třech a jeden po dvou. Do třílůžkového půjde Baekho, Ren a Minhyun. On bude muset být po tom všem s Jonghyunem. Změna není možná. Už se na to ptal manažera. Jako by ten idiot věděl, že se mezi ním a Jonghyunem něco stalo.

Na vrch toho všeho se mu ještě nádherně do obličeje vysmálo Jonghyunovo oblečení, které nechal v domě před svým odchodem. Prádlo ještě nebylo suché, když odcházel. S povzdechem jeho hromádku oblečení přihodí ke své hromádce v kufru. Pak vezme mobil, aby mu nechal zprávu, že si nemá brát tolik oblečení. Odpověď nepřišla….

Nana se s nimi jela rozloučit až na letiště. Manažer se postaral o to, aby se její věci přestěhovaly do dormu a také se postaral o to, aby ji z letiště někdo odvezl.

„Bude se mi stýskat,“ objala Arona, jako pokaždé, když se viděli.

„I mně…“špitne a pohladí ji po vlasech.

„Ozvu se ti hned jak se ubytujeme,“ slibuje Minki.

Už si stihli vyměnit kakaotalky a Aron přeci jen podporuje tenhle vztah, když to Naně pomůže zapomenout na ztrátu babičky, která ji vychovávala už od plenek. Jonghyun se ani nenamáhal s jeho sestrou rozloučit, vlastně s nikým nemluvil. Aron usoudil, že ignoroval i jeho esemesku, co se týkalo oblečení. Dokonce se mu zdá, že je bledý a lehce pohubl. Zamíří k němu, zatímco se Nana baví s Baekhem.

„Jsi v pořádku?“

Stoupne si před něj a zkoumavě se na něj zadívá. Jonghyun na něj krátce pohlédne, ale nic neřekne, jen  si povzdechne.

„Hele, vím, že to, co jsem řekl, tak jsem asi říkat neměl. Jde o to, že…“ ano chce mu říct, že v období smutku nehodlá s kýmkoliv mít jakékoliv pletky.

„Přestaň s tím..“zarazí ho Jonghyun. „Nechci se o tom bavit.“

„Ale…“namítne.

„Víš vůbec, jak se cítím?“

Tahle otázka mu vzala vítr z plachet. Opravdu netuší, jak se Jonghyun cítí. Ale on mu právě chce dát naději.

„Nevím, ale chci ti říct, že jsem to špatně formuloval… Teď to nepůjde… Možná později…“otočí se na patě a vrátí se k ostatním, Nana akorát odchází. 

Netrvá dlouho a míří k odbavení. Pozoruje Jonghyuna, jak je zamyšlený a musí ho doslova strhnout stranou, aby se mu něco nestalo, když se na něj skoro vrhne jedna ze zbloudilých fanynek, která by tam ani neměla být.

„Jsi v poho?“

Zeptá se ho, když jsou už odbavení, kluci se ještě stále podrobují odbavení. Jonghyun jen přikývne.

„Hele… alespoň se mnou mluv. Vím, že co jsem provedl nebylo hezký…“ rukou si prohrábne vlasy.

„Já… promiň za to v tý kuchyni, měl jsme vztek, že jsi… prostě je ti tak podobná, tak… já… opravdu se omlouvám,“ Jonghyun se bojí jen zvednout oči.

„Omluva se přijímá. Potřebuju čas Jonghyune, čas na to truchlit. Pak… pak snad…“rozhlédne se a rychle leadera líbne na čelo.

„Idiote… mohli nás vidět…“ Jonghyun se okamžitě začne rozhlížet.

„Stejně to už ví Minhyun,“ podotkne jen tak mimochodem.

„Řekls mu to nebo zase ta jeho úžasná dedukční schopnost?“

Má cenu na tohle odpovídat? Naštěstí ho od odpovědi zachránil právě ten, o kterém se mluvilo. Sjel je oba pohledem. Aron se odvážil hádat, že patrně přemýšlí, jestli mezi sebou ještě stále vedou tu válku ohledně citů.

„Minki,“ Jonghyun se otočil na maknae, který se k nám připojil hned po Minhyunovi. „Ten film, jak jsi o něj měl zájem, tak společnost nevidí problém v tom, abys to vzal, ale je tu podmínka…“

„Jaká?“

Minimu září oči, film je jeho velký sen. Ovšem Aronovi lehce zatrne. Film znamená málo času na Nanu a pro ní by to znamenalo spoustu bolesti.

„Musíš se ukazovat na akcích s námi a …. Taky do toho nějak musíme zakomponovat Nanu, aby se netrápila,“ Jonghyun střelí pohledem k němu a mírně se pousměje.

Minhyun okamžitě své oči upře na Arona. Je jasné, že pokud ještě před letem půjde na toaletu, tak ho Minhyun vtáhne do kabinky a vyzpovídá. Aron je lehce rozhozený tím, co Jonghyun právě řekl. Nemusí zas tak moc dávat najevo, že si to mezi sebou urovnali. Stát se může ještě cokoliv. A tím se může zcela jistě vše změnit.

V letadle seděli každý na jiné straně, mezi nimi seděli ostatní. Aron se díval z okna a přemýšlel, jak to bude, po návratu domů a po uplynutí truchlící lhůty, probíhat. A jak to hlavně pak oznámí Naně..

>>>>>kapitola 9

6 comments:

 1. Páni jen doufám, že se už nestane nic horšího. Jinak svělý díl.

  ReplyDelete
 2. Ešte,ešte ��
  Ako to robíš,že tak úžasne píšeš ����

  ReplyDelete
 3. Ani nevíš, jak jsem ráda, že má Jonghyun u Arona šanci. A věřim, že to Nana přijme dobře. Je to rozumná holka a navíc jde o štěstí jeho brášky...
  Těšim se na další díl...
  A děkuju ti, že stále píšeš, i když teď máš hodně učeního...

  ReplyDelete
 4. Jsem hrozně ráda, že už se to mezi Jonghyunem a Aronem začíná zlepšovat jen se trochu děsim aby se to nijak nepokazilo. Už se těším na další díl.

  ReplyDelete
 5. Wow už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

  ReplyDelete
 6. To je tak strašidelný být mezi samými anonymy...

  ReplyDelete