12/17/2015

Namida | Kapitola 10


Ni hao, moji drazí. Takže si sedím ve vlaku, právě jsem dopsala tuhle kapitolku a na žádost mojí drahé unnie ji sem házím, aby si měla co přečíst, než pojede domů, kde je v bezinternetovém stavu. Důvod, proč se povídka jmenuje Namida už vám snad došel, pokud ne, tak po téhle kapitole rozhodně dojde. užijte si to a nenadávejte, Jonghyun potřebuje trošku podusit.Po každém svém úletu v USA kontroloval internet. Dal si záležet, aby to všechno Jonghyun viděl, aby viděl, co s ním jeho zrada provedla. Už je mu jedno, jestli po party skončí s holkou nebo klukem. Je mu jedno, jestli je to on, kdo si někoho bere nebo si někdo bere jeho. Nahé fotky kolující bulvárem ho nijak nevzrušují. Jeho rodinu ale ano. Víceméně tohle dělá nejen proto, aby Jonghyuna potrestal, ale i proto, aby získal od otce peníze na byt pro sebe a Nanu, o kterou se prakticky vůbec nestará. Její jméno ale neřekl.

„Arone,“ už po několikáté skončil v otcově pracovně. „Co mám udělat, abys přestal s tím, co děláš a vrátil se do Koreje?“

„Byt v Koreji,“ odpoví jednoduše.

„Máš ho mít, ale už přestaň. Tvé nahé fotky mě akorát rozčilují.“

„Vrátím se do Koreje ještě dnes.“

„To rád slyším.“

Dveře dormu se rozrazily a ven vylítl Jonghyun. Popadl Arona za ucho a táhl ho dovnitř, jako malé dítě. Dle všeho Minki a Nana byli někde spolu, Baekho jel za kamarády a Minhyun šel nakoupit. Až za zavřenými dveřmi Aron schytal pár facek. Jonghyun neskrýval fakt, že mu jeho úlety ublížily, slzy mu kanuly po tvářích.

„Proč? Proč jsi mě takhle mučil?“

„Potřeboval jsem něco od otce a účel světí prostředky.“

„Proto ses vychrápal s šestnáctinou LA?“

„Kde je Nana?“

Neodpoví mu na otázku. Protože s tou šestnáctinou spal opravdu jen proto, aby Jonghyunovi ukázal, jak moc to bolí.

„Šli s Minkim do kina.“

„Aha, tak zas půjdu…“ otočí se k odchodu.

„Kam?“

„Do bytu, který jsem pro Nanu získal tím divadlem v LA. Opouštím dorm, abych se o ní mohl v klidu postarat.“

„Děláš si prdel, že jo…“

Kdyby si dělal prdel, tak se mu tu vysměje do ksichtu, ale neudělá to. Už jen proto, že tohle není vtip. Nezakazuje Minimu a Naně se stýkat, ale nebylo by dobré, kdyby on žil pod jednou střechou s Jonghyunem, který, položme si ruku na srdce, opravdu má teď důvod k žárlení.  Div, že se mu na krk v LA nepověsila ještě Paris Hilton. I když ta podle všeho v ten moment naháněla G-Dragona na nějaké párty. A že jich stihl GD vymést opravdu hodně.

„Vypadám snad na to, že si dělám legraci?“

„Chápu, žes pro Nanu ze sebe udělal šukacího panáka, ale myslel jsi při tom, jak mi bude až se vrátíš?“

Výčitky. Proč mu Jonghyun vůbec něco vyčítá, když sám moc dobře ví, že si tuhle odvetu opravdu zasloužil. To, co předvedl v Japonsku, to ho ranilo tisíckrát více, než Jonghyuna mohlo ranit to v LA. A důvodem k tomu bylo, že toho kluka v Japonsku znali všichni moc dobře. Kdežto on si v LA dal záležet, aby nešel s nikým, kdo ho zná.

„A myslel jsi ty na mě, když sis na záchodcích v Japonsku nechal vyšukávat mozek z hlavy?“

„Už jsem ti k tomu něco řekl..“

„A já tomu nevěřím Jonghyune,“ odbude ho a rozrazí dveře, ve kterých se akorát střetne s Minkim a 
Nanou, kteří si akorát prozkoumávají ústní dutiny.

Není zas taková svině, aby jim to kazil, tak se jen kolem nich protáhne a odchytí si první taxi, které jede okolo. Absolutně ignoruje Jonghyuna, který od sebe zamilované hrdličky oderval, jen aby se k němu dostal včas. Sice za ním křičí, aby počkal, že si to musíme ještě vysvětlit, ale co je na tom k vysvětlování?
Když jsem dorazil do bytu, tak se mi okamžitě rozezvonil mobil. Byl to Minhyun. Zvedl jsem to a hned mě zasypal hromadou otázek a kritiky.

„A teď se uklidni jo? Vážně si myslíš, že jsem s nima spal?“

Ano, to je to menší tajemství, které v sobě dusím. Sice jsem se opíjel, ale nikdy jsem k sexu nesvolil. Fotky v bulváru mě vždy zachytily jen při líbání a mizení v hotelových pokojích, co se odehrálo za dveřmi jsou jen výplody fantazie všech možných bulvárních reportérů napříč Kalifornií.

„Počkej… tys s nima nespal?“

„Ne, nespal, protože já nejsem JONGHYUN,“zavrčí a položí hovor.

Po pár minutách volá Minhyun znovu, ale tentokrát mu to nevezme. Pak mu volá ještě dvakrát, ale ani tentokrát mu to nevezme. Důvodem k tomu jsou vzlyky volně plynoucí z jeho úst a slzy zamlžující mu celý svět. I když chtěl Jonghyuna vytrestat, tak to nedokázal. Řekl ne opravdu sexy holkám i klukům a proč? Kvůli klukovi, který roztáhl pro Japonce.
Telefon se znovu rozezvonil, tentokrát díky vyzvánění poznal, že mu volá Nana a tu ignorovat opravdu nemůže. Nehledě na to, že jí dluží snad nejvíc vysvětlení toho, co se v USA dělo.

„Oppa…“ špitla.

Unikl mu vzlykl a opět se spustily slzy.

„Je v pořádku, když pláčeš. To, co si prováděl v Kalifornii… tys to neudělal, že ne? Jen jsi to narafičil na otce, že?“

Ona to pochopila. Snad první člověk v okolí, který to pochopil naprosto přesně.

„A-ano…“

„A miluješ Jonghyuna, že? Proto tě tak ranilo to v Japonsku…. Minki mi všechno řekl. Arone… je mi jedno, že jsi na kluky, ale proč se ničíš tím, že odmítáš Jonghyuna vyslechnout?“

Jen poslouchá Nanu a neví, co má říct. Minki jí to patrně řekl, když na něj naléhala, ale ona plně pochopila podstatu věci i bez něj.

„Protože mi ublížil, tak jako ještě nikdo…. Sehnal jsem tím divadélkem byt. Přestěhujeme se sem… oba.“

„A co Minki?“

„Můžete se nadále vídat, nebudu proti vám stát,“ setře si slzy z tváře.

„A Jonghyun?“

„Momentálně mi bude stačit ho vidět během aktivit,“zamumlá.

„Ale usmíříte se, ne?“

Smír s Jonghyunem… Vzhledem k tomu, že je jeho leaderem, tak by se měli usmířit alespoň v jedné rovině a to té profesní, pokud jde o soukromou, tak to bude trvat ještě dlouho, než mu odpustí tu zradu.

„Na to ti ještě nemůžu dát odpověď…“

„Dobře… Zítra si sbalím a můžeš mě po škole vyzvednout, Jonghyun by neměl být doma,“ oznámí mi snad nejlepší novinu dne.

„Dobře, opatruj se a žádné spaní v Minkiho pokoji,“ musí si ohlídat, aby v jejím případě nebyl ještě strýcem.

„To se neboj, on prý až po svatbě,“ odpověděla se smíchem.

Minki a po svatbě? No to v Japonsku po jeho osmnáctinách viděl… Spíš nechce na Nanu spěchat, což je od něj velice pěkné.

„Dobrou noc…“ popřeje jí a zavěsí.

8 comments:

 1. Klobouk dolů před Aronem. Nečekala jsem, že to bylo takhle. Ale je fakt, že účel světí prostředky. Tímhle kouskem zabil tři mouchy jednou ranou. Dostal od otce byt, potrestal Jonghyuna a dál trápí sebe...
  Jsem zvědavá, jak to s nima bude dál. Těšim se na další díl...

  ReplyDelete
 2. Jen doufám, že se oba nebudou dlouho trápit. Těšim se na další díl.

  ReplyDelete
 3. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)

  ReplyDelete
 4. Doufám, že Aron nebude Jonghyuna dlouho mučit. Jsem zvědavá na další díl.

  ReplyDelete
 5. Páni jsem rád, že s nimi Aron nespal a taky doufám, že nebude moc dlouho trápit sebe ani Jonghyuna. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

  ReplyDelete
 6. Oplatí sa mi tu stále písať,aké je to úžasné ?
  Jop oplatí ..... TO JE TÁÁÁÁK ÚŽASNÉÉÉÉ !!!!! ^^��

  ReplyDelete
 7. Uhm... a kde mám další díl?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nemám čas psát další díly.

   Delete