11/30/2015

Namida | Kapitola 6


Vzhledem k tomu, že je jaksi tahle povídka populární, tak zveřejňuji druhou část té povedené kapitoly :D .Anyway... vy se musíte o nedělích nádherně nudit. Teď mi ale  někdo poraďte... co je dobré k jídlu pro člověka, co právě zvracel?Jo, musí být bi, jinak by se nevzrušil, neudělal by pro Jonghyuna absolutně nic. Kruci.

„Hmm, to je možná dobře,“ Jonghyun se začne dobývat do kalhot a pustí se do oplácení stejnou mincí.

Stojí ho hodně sebekontroly, aby nechytil Jonghyunovu hlavu a nezačal do jeho úst zběsile přirážet. Místo toho ho nechal pracovat a jako odměna za tu trpělivost přišlo uvolnění. Odstrčil Jonghyuna ještě dřív než stihl vystříknout. Ejakulát skončil na podlaze.

„Měls mě to nechat polknout, kdo to teď bude uklízet?“

„Ty, tak hezky ses o to přihlásil,“ potutelně se culí.

„Bezva…“ s nahým zadkem jde hledat kýbl a hadr do rohu.

Pozoruje ho a zvažuje, jestli se s ním má vyspat nebo ne. Teoreticky ví, jak na to, ale prakticky… prakticky neví ani prd.

„Peč na to, stejně to tu ještě zasviníme…“ řekne zastřeným hlasem a stáhne si Jonghyuna na klín.

„C-co?“

„Nic neříkej….“ Varuje ho a nasliní si prst.

Najde si velmi rychle Jonghyunův otvůrek a prst do něj bez sebemenšího odporu zajede. Přidá druhý prst. Jonghyun ztuhne, patrně je to už nepříjemné. Setrvá, než prsty zasune úplně a začne jimi pohybovat. Prst narazí na drobnou uzlinku a Jonghyunovo tělo se lehce zachvěje a on zasténá.

„Udělej to znovu…“ šeptne Jonghyun rozechvěle.

Zopakuje ten pohyb a vytřeští oči, když je reakce ještě bouřlivější. Pokračuje v jeho přípravě a přemýšlí, jestli nemá někde v kapse u kalhot nějaký ten kondom, aby nemusel vymýšlet, co použít na usnadnění. Přeci do něj nemůže nasucho, to nejde ani s holkou.

„Poslyš… asi nic nebude, jestli nemám kondom…“ řekne opatrně.

„No to ne…“ protestuje Jonghyun.

„Nemůžu jít do tebe na sucho.“

„Naplivej si do ruky a uvažuj…“

„Fajn… fajn. Ale jestli to bude dřít, tak jsem ti to říkal.“

Jonghyun jen protočí očima a nechá ze sebe vyklouznout Aronovy prsty. Aron si přejede slinami mokrou rukou po své délce a pomalu se začne do Jonghyuna soukat. Není to jako s lubrikačním gelem, ale nevadí. Zatím to jde. Už je v něm celý.

„Jsi.. jsi v pohodě?“

Sám na tom je dost zle, přeci jen je Jonghyun užší než jakákoliv holka. Navíc mu to strká do zadku, že jo.

„Můžeš…“

Zkusmo se pohne a zatmí se mu před očima, doslova. Jonghyun tiše zasténá. Pomalu se v něm pohybuje, aby si připravil jeho zadeček na rychlejší tempo. Na to ani Jonghyun nemusí dlouho čekat. Ta úzkost je tak nesnesitelná, že se ihned dostává do stavu, kdy nemá daleko k vrcholu. Uchopí Jonghyuna a začne v rychlém tempu dráždit jeho mužství. Zkoordinuje pohyby se svým přirážením do jeho těla. Jonghyun opět vystříkne a stáhne se ještě víc. Aron se pohne ještě několikrát, než ho celého naplní. Chvilku v něm setrvá, než vyklouzne. Sperma začne okamžitě vytékat z Jonghyunova pozadí a začne kapat na zem. Říkal, že to tu ještě zasviní.

„Tohle… bylo úžasný…“ šeptne Jonghyun po chvilce.

„Jo… ale už to asi nikdy nezopakuju…“ zamumlá.

„Proč? Nijak jsi mi neublížil…“

„Jonghyune… jsem radši, když jsi jen můj kamarád…“ povzdychne si.

„Kdo říkal, že spolu nutně musíme chodit?“

Pravda nikdo, ale za tu dobu zná sebe celkem dost. Pokud tohle bude ještě pokračovat, tak Jonghyunovi časem propadne a to je velmi špatný nápad. Obzvlášť, když zná jeho náturu.

„Nikdo… ale tohle je poprvé a naposledy, co jsem tohle dělal,“ oblékne se a v rychlosti setře sperma z podlahy, hadr vypere a hodí na šňůru.

„Proč?“

Jonghyun nechápe? Copak se už neznají nějaký ten pátek? Copak neví, že Aron pro osobu, kterou miluje, udělá všechno?  Jen u Jonghyuna je to výjimka. Neví, co k němu cítí. Tělesná přitažlivost není pokaždé nutně láskou. A je od něj čistě hnusné, že se s ním vyspal v období smutku, kdy babička vlastně ani není pohřbená. Hnusí se sám sobě. Neodpoví Jonghyunovi a odebere se zpět do domu. Tam v kuchyni narazí na Minhyuna, který se patrně šel napít.

„Kde je Jonghyun?“

„Asi čeká, až se dopere pračka,“ zalže a sám si nalije trochu džusu.

„Aha…  Měl jsem pocit, že jsem slyšel…. Ale to je nesmysl…“ potřese Minhyun hlavou a váhavě se usměje.

„Co jsi slyšel?“

Dělá zvědavého idiota. Jestli je Minhyun zaslechl, tak jeho reputace půjde strmě do kopru.

„No… jako by Jonghyun sténal…“

„He? Nesmysl.“

Jonghyun se akorát vrátil ze sušárny a zaslechl poslední výměnu slov. Bylo vidět, jak moc mu to bylo proti srsti slyšet. Zaplul do koupelny, aby ze sebe osprchoval zbytky po sexu.

„Vím, co jsem slyšel. Zaučuješ ho v tomhle směru?“

Minhyun se obelhat nedá. Krátce na něj pohlédne a pak dost provinile uhne pohledem. Nic ale neříká.

„Arone… co jste v té sušárně vůbec dělali?“

„Do toho ti nic není…“

„No dobře, ale chápej, ať se tam stalo cokoliv, bude to mít dopad na to, co se bude dít dál.“

Obrátí do sebe zbytek skleničky s džusem a odporoučí se do obývacího pokoje, kam mu Nana donesla nějaké pokrývky a polštář. Sice chtěla, aby spal v pokoji s ní, ale bude opravdu bezpečnější, když z něj neucítí ten pach sexu, Jonghyuna a viny. Minhyun už zaplul do pokoje a jediný, kdo ještě v domě dělá neplechu je Jonghyun ve sprše. Ale i ten po nějaké době vleze, ale nejde do pokoje. Jde do obývacího pokoje. Všude je zhasnuto, takže Jonghyun neví, že je ještě vzhůru.

„Udělal jsem hodně chyb… největší byla ta, že jsem si tě pustil do svého srdce….“ Jonghyun se k němu skloní a vtiskne polibek na jeho čelo.

Ani se nehne, nechce, aby věděl, že je vzhůru. Počká až Jonghyun zaleze a pak se teprve posadí. Kruci! Co to udělal? Nejen, že Jonghyunovi dal naději, ale teď mu patrně i zlomí srdce. KRUCI!

6 comments:

 1. Vyber si způsob smrti zlato... *chystá lopatu a pánev*

  ReplyDelete
 2. Jestli si Aron myslí, že Jrovi zlomí srdce tak pujdu a osobně ho nakopu. Jinak už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

  ReplyDelete
 3. Nebudeš s Aronem trápit Jonghyuna, že ne? Jestli jo, tak si mě nepřejte ani jeden !!!
  Jinak moc krásný díl. Těšim se a netrpělivě čekam na další...

  ReplyDelete
 4. Páni už se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)

  ReplyDelete
 5. Jen doufám, že se to brzy mezi Aronem a JRem vyřeší. Už se těšim jak to bude dál.

  ReplyDelete