10/04/2015

Nová rubrika | NamidaNež mě proklejete do osmadvacátého kolene mých potomků, které asi očividně nikdy nepřivedu na svět, tak se hodlám omluvit za to, že lehce stagnuji. 
Důvod k mojí stagnaci je blok a víceméně fakt, že díky své indispozici na univerzitě mám co dohánět. Nehledě na to, že mi už vážně začíná jebat z čínské fonetiky. Opakovat po učiteli je to jednoduché, ale pak to napsat podle toho, co slyším, tak je to těžké jak něco. Do toho vlastně promeškám ještě další dva dny kvůli jedné drobné operaci, na kterou se připravuji měsíc a kousek. A přeci mám čas vymýšlet u toho novinky pro blog.

Namida v japonštině znamená slza. Celá tahle povídka se věnuje ztrátě bližní osoby a odhalení pravdy o rodině, která není až tak ideální, jak se zdálo.
Hlavní postavou je Aron Kwak, člen skupiny NU'EST, který díky aktivitám skupiny je v Japonsku a společně se svými kolegy nahrává singl Na.Na.Na. 涙 (Na.Na.Na. Namida). A během dotáčení klipu obdrží dopis z Koreje o úmrtí babičky. Dopis mu ale neposílají členové rodiny, kteří jsou v USA, ale Nana Kwak, jeho nevlastní sestra, která bydlela doposud v Soulu s babičkou. Po smrti babičky se Aron potýká s tím, že bude muset svým kolegům o Naně říct, ale dělá to velmi nerad, protože se zapřísáhl, že ji do své kariéry nechce tahat, jako potencionální studnici informací o něm. Bohužel při seznámení s Nanou se rozeběhne milostný trojúhelník mezi Nanou, Minkim a Jonghyunem. Jak to dopadne? 

Vsadím se, že jste napnutí jak kšandy, tohle já umím dokonale, mám v hlavě celý děj, ale víme... musím správně volit slova a tím pádem se to psaní znesnadňuje. A času je také víceméně málo. Ale přísahám, že do Vánoc tu ta povídka bude.

No comments:

Post a Comment