9/07/2015

Devile file stories | Devil's Temptation 2

Pozor, co si přeješ Cho Kyuhyune. 

V duchu se bavila nad jeho myšlenkami, které raději monitorovala od chvíle, co vešel. Ne, že by pohrdala policisty jako potencionálními milenci, jen … tohle je ještě mládě. Je to, jako by šla na dětské hřiště a vybrala si chlapečka, který o sexu snad nikdy neslyšel. I když u Kyuhyuna tomu tak není. První sex už v šestnácti, rebel. Se svou kamarádkou, která týden na to odletěla do států, smutné. Co to plácám?!

„A co váš pan šéf a jeho chování k vám?“

Plká jen, aby řeč nestála, na Youngwoona nic nemají. A ani mít nebudou. Ten chlap je fakt moje skvělé krytí.

„Je ke mně velmi vstřícný, snaží se mi nepřidělávat moc práce. Většinou mu dělám doprovody na akce, kam jsou zváni podnikatelé s doprovodem. Sem tam si sedneme v kanceláři, projdeme jeho program na následujících několik dní. Osobní věci jsou mimo,“ nelže, opravdu Youngwoon nemá potřebu znát podrobnosti jejího života.

„Mezi zaměstnanci se šuškalo něco o autonehodě, kterou jste nedávno prodělala,“ nadhodil.

Ah, recepční si zas pustila pusu na špacír. Flirtoval s ní, tak proto. Ta holka je fakt naivní, už tolikrát přes sebe nechala projít Siwona… Ten ji jen využíval k tomu, aby se dostal k ní. Samolibost …

„Ano, vletěl mi před auto motorkář, naštěstí se mu nic nestalo, ale oba dva jsme přišli o dopravní prostředek. Šéf mi zařídil nové auto,“ lhaní jí po ránu tak hezky jde.

„Co váš přítel říkal na autonehodu?“

Tak pozor, teď se nesmí proříct se Siwonem, kdyby se to Youngwoon dozvěděl, tak by jí nejen vyhodil, ale ještě by jí ani nedal reference, i když… možná by ji jen vyhodil.

„Nemám přítele, kdybych měla, tak ani nechodím do práce, jak by se o mě bál,“ zavtipkovala.

To potěšení čišící z jeho mysli bylo málem až hmatatelné. Přehodila si nohu přes nohu a pohodlně se zapřela o opěradlo židle.

„Rozumím. Zpět ale k tomu fondu. Bylo na něm pět miliard wonů,“ přistrčil k ní několik grafů.

Už jen od pohledu bylo jasné, že v grafu nesedí výdaje se zůstatky. Ten chlap byl fakt blbej, když ty peníze ulejval.

„Nesedí výdaje se zůstatkem, ale pokaždé, když mi grafy přišly pod ruku, tak byly v pořádku,“ pokrčila rameny.

„Dostávala jste pro šéfa chybné údaje a po auditu, který nařídilo ministerstvo, se zjistilo pochybení, proto jsme začali pátrat, kdo měl fond na starosti. Kim Youngwoon nám doklady prokázal, že správcovství svěřil vašemu kolegovi a sám o této věci nemá ani tušení. Ale, co já vím, může klidně lhát,“ Kyuhyun tentokrát už doopravdy Youngwoona očerňuje.

Prudce se zvedla ze židle a přitáhla si ho k sobě za kravatu. Oči se jí zaleskly červeně a opět vyrašil ten četíkovský ocásek. Vše zmizelo v momentě, kdy promluvila.

„Kim Youngwoon není schopen krást, pokud tak moc stojíte o pachatele, tak vám ho pomohu najít,“ pustila ho, krátce pohledem sjela k jeho rtům, pak se prudce otočila a odkráčela.

Musí očistit Youngwoona, jinak je to její konec.

**

Zíral za ní, jak odchází od výslechu. Pomůže jim najít pachatele, sama to řekla. Ale udělala z něj naprostého hlupáka. Celý nakvašený hodil papíry na stůl a rukou do něj udeřil.
Jak si může být tak jista nevinou Kim Youngwoona? Lhala ohledně jejich vztahu, nebo ví o svém šéfovi víc, než je zdrávo? Spousta otázek a žádná dobrá odpověď. Ani ji nestihl pozvat na skleničku. Tohle je snad zlý sen.
Začal skládat papíry a cpát je do složky. Pak se ale znovu zarazil. Jak chce najít někoho, koho nenašla ani policie? Kdo vlastně ta žena je? Viděl v jejích očích skutečně ten rudý záblesk? Nemůže být od tajných… Tak… odkud je?

No comments:

Post a Comment