8/20/2015

Hard New Life | Where is he?
YonggukŽe je něco špatně jsem zjistil hned jak jsem se probudil. Zelova postel byla prázdná, sáček s infuzí visel na kovovém věšáku z předsíně a hadička vedoucí z improvizované kapačky plápolala v průvanu. Dveře z pokoje byly otevřené. Okamžitě jsem byl na nohou a vyběhl z pokoje. Jeden pohled ke dveřím mě vyděsil. Jeho klíče jsou pryč, stejně tak jeho boty. Kam mohl jít?! V tomhle stavu by měl ještě ležet.

Rozhodl jsem se vzbudit ostatní členy, kolem svého pokoje jsem prošel po špičkách. Nechtěl jsem Yi Yoo budit, jenže dveře byly pootevřené. Otevřel jsem je a ztuhl. Ani Yi Yoo není v posteli. Její boty ale stojí v předsíni, ledaže by si vzala tenisky....

Kluci se mezitím celý rozespalí uvelebili v obýváku. Vrazil jsem tam a patrně můj výraz je všechny probudil."Co se děje?!""Yi Yoo a Zelo zmizeli..."řekl jsem opatrně.Všichni ztuhli. Zelo je po úrazu, takže by bylo normální, kdyby ležel v posteli a odmítal jíst, ale že zmizí s ním i Yi Yoo, tak to se nezdá i jemu samotnému. Samozřejmě mobil nechala doma a Zelo si stále ten svůj od večera nezapnul. Mám se z těch dvou zcvoknout? Žena, kterou miluju dává v šanc život našeho dítěte a maknae patrně má sebevražedné sklony.. Opravdu bezva. Čím jsem si tyhle dva zasloužil?Yi YooDalo mi práci Zela dohonit. Nechápu proč musí mít Choiové tak dlouhé nohy. Měl v ruce tašku s věcmi a mířil si to patrně domů. Chápu ho. Sebevražda jeho nejlepšího kamaráda ho sebrala a potřebuje mámu, aby mu řekla, že vše je a bude v pořádku. Ale nezdálo se mi adekvátní ho nechat jít samotného. Bůh ví, co se mu honí hlavou. Nerada bych, aby se na prahu dormu objevila policie znovu.

Lo mě zaregistroval okamžitě, když jsem s ním srovnala krok, ale mlčel. Nenutila jsem ho mluvit, jen jsem šla vedle něj. Koupil mi kávu a beze slova mi ji podal, ne že bych ji potřebovala. On sám nevypadal, že je schopný vůbec něco pozřít. Ale i tak jsem ho přesvědčila, aby půl kávy, kterou jsem od něj dostala, vypil."Noona..."upřel na mě uslzené oči."Vím jak ti je Lo...."šeptla jsem a pohladila ho po tváři."Měla by ses vrátit, Guk bude mít strach,"šeptl smutně."Musím tě v bezpečí doprovodit domů. Nechci, aby se ti ještě něco stalo,"zavrtěla jsem hlavou.Poslušně přikývl a svěsil ramena. Bylo mi ho ještě víc líto. Zelo se mě tu ujal, když jsem tu byla poprvé, dokonce mi i ukázal cestu k domu, kde jsem si pořídila byt. Ničí mě ho vidět v tomhle stavu."Hlavu vzhůru, Lo. Neobviňuj se za to, není to tvá chyba.""Ale noona, on... on mě miloval...."fňukl."Zelo... miloval jsi ho taky?"Zeptat jsem se musela. Nakonec, reaguje až moc citlivě. Ne, že bych nevěděla, že je Zelo citlivý chlapec, ale smrt kamaráda ho vzala mnohem víc než se čekalo."Já... byl pro mě víc jak kamarád, ale ne zas tak moc..."pípl."Ach, Lo... Ty jsi ho měl rád..."povzdechla jsem si a objala ho.Museli jsme z povzdálí vypadat vtipně. Vysoký Choi nechávající se objímat poloviční Choi, která ještě navrch ani není Korejka. Každopádně objetí mělo lehce povzbuzující účinek a já zahlédla na Zelově tváři náznak úsměvu."Tak pojď, odvedu tě domů a pak se vrátím na dorm, aby se mi Guk nebál o maličké..."pousmála jsem se.HimchanStejně jako Yongguk jsem přecházel po obýváku jako lev v kleci. Moc doufám, že zmizení Zela nesouvisí s tím, co jsem mu včera řekl. A pokud jde o Yi Yoo, tak kde sakra ta ženská je! Ví moc dobře jak je její těhotenství rizikové a ona si klidně zmizí aniž by řekla kam.

Cvaknutí vchodových dveří nás oba přinutilo se nahrnout do chodby. Yi Yoo se vyzouvala z bot a cpala se muffinem. Chytil jsem lehký tik do oka. My se tu strachujeme a ona si v klidu žere muffin?!"Lásko neviděla jsi Zela?"Yongguk to ale vzal s klidem, který mě celkem zarazil, ale neřešil jsem to, pár jsou oni dva, neměl bych se jim do toho plést."Ano viděla, odvedla jsem ho domů, aby ho nenapadla nějaká hloupost..."pousmála se."Ty jsi šla pěšky?!"Yongguk sevřel ruce v pěst. A jé, předzvěst výbuchu. Yi Yoo ho ve výbušném stavu 

ještě neviděla a opravdu bych jí teď nejraději viděl v kuchyni, jak vyndavá z trouby koláč a Guka v klidu, jak se směje."No ano, zpět mě ale hodilo taxi. Zelova mamka mě nechtěla pustit pěšky, když jí Zelo řekl o mém stavu..."povzdechla si."Alespoň to.."pokýval hlavou Guk a bylo po výbuchu.Takže Lo je doma. Patrně to na něj dopadlo mnohem víc než jsem si myslel."A jak je na tom?"Zeptal jsem se, když jsme se usadili do obýváku. Yi Yoo dojedla muffin a povzdechla si."Lo je na tom dost blbě. Až teď si přiznal, že pro něj Hyuk něco znamenal..."DaeJae překvapeně zamrkali a vyměnili si pohledy. Mně se udělalo mdlo. Tak proto vyšiloval, že je to kvůli němu. Aish..."Chceš říct, že ho Lo miloval?"Yongguk se raději zeptal na to, co nás zajímalo všechny."Měl ho rád, opravdu hodně, ale že by ho miloval, to zas ne."JongUpTo, že Zelo odchod svého kamaráda nevezme dobře jsem tušil. Ale zkuste to někomu vysvětlovat. Himchan měl pravdu, když byl proti tomu, aby se to Zelovi řeklo hned. Byl jsem rád, že ho Yi Yoo doprovodila domů, ale na druhou stranu by ani ona neměla riskovat to dítě. Přišla už o jedno, tedy pravda, minule v tom hrála roli autonehoda a shoda nešťastných náhod. Ale Guk je úzkostlivý, ještě ji ani nepředstavil svému dvojčeti a sestře."Guku, kdy hodláš o Yi Yoo mluvit s rodinou?"Přitočil jsem se k němu, když se Yi Yoo přesunula do pokoje. Překvapeně na mě zamrkal. Patrně o tom ještě nepřemýšlel."Já... ani jsem nad tím nepřemýšlel,"přiznal."Přeci jen čeká tvé dítě a chceš si ji vzít za ženu, měli by o tom vědět ne?"

Pokýval hlavou a zamířil do pokoje za Yi Yoo. Snad si to nechá projít hlavou a navrhne návštěvu doma. A vlastně by je mohl pozvat i do dormu, jeho brácha je skvělý srandista.DaehyunPoslouchat za dveřmi není pěkné, já vím, ale když se JongUp zmínil o rodině Guka, tak mi zatrnulo. Ještěže teď není Zelo doma. Yonggukův brácha, dvojče, má slabost pro Zela. Nejednou jsem ho nachytal, jak pozoruje spícího chlapce ve dveřích. Musel to být on, Guk o Zela zas takovou péči nemá. Yongnam se ani netají svou orientací, tedy před nimi rozhodně ne."Dae, děje se něco?"Jae do mě dloubne a uskočí, abych mu nemohl vlepit políček."Natasha a Yongnam by se měli seznámit s Yi Yoo, Natasha ji vezme rychle, ale nevím jak to bude s Gukovým dvočetem..."povzdechl jsem si."Proč by ji neměl brát?""Zelo..."vysvětlil jsem."Ale ten tu teď není,"namítl Jae.Někdy opravdu uvažuji, jak je možné, že tohle tele vyšlo vysokou školu. Musím si zjistit, kolik bodů dostal v závěrečných zkouškách."Uvažuj, pokud se Zelo vrátí domů, tak bude trávit čas s Yi Yoo, jsou přátelé. Yongnam si na Zela dělá trošku nárok a bojím se, že by s Yi Yoo právě kvůli tomu podal,"vysvětlil jsem."Aha, tak snad aby přijeli teď, když tu Zelo není,"pousmál se.Jo, jenže to by Yongguk nesměl podporovat velká setkání. Zelo je navíc u nich doma velmi oblíbeným členem. No snad se mi moje obava nepotvrdí.

No comments:

Post a Comment