8/30/2015

Friends with benefits
Už je to nějaký čas, co se Mark nastěhoval k JBmu. Před tím celou dobu bydlel na ubytovnách. Jenže peníze postupem času ubývaly čím dál víc a ani ta brigáda, co si ji sehnal, nedokázala pokrýt veškeré jeho výdaje a před tím než se nastěhoval k JBmu, tak občas i zatahoval školu, aby si vydělal nějaké peníze navíc. A před třemi měsíci si ho odchytil JB s tím, že má pronajatý byt a shání spolubydlícího. Cena měsíčně za nájem byla levnější, protože to platili napůl. Vzal to bez váhání. Začal se s JBm víc kamarádit a začali spolu trávit čím dál více času a to nejen doma, ale i ve škole i po škole. A Mark si začal uvědomovat, že se mu i líbí trávit čas ve společnosti JBho. Dokonce občas spolu nocovali v jedné posteli, protože si měli vždy co říct a obvykle vydrželi kecat až do chvíle než oba usnuli.

Oba si ale začali uvědomovat, že tím, že si říkají úplně všechno, se jeden pro druhého otevírají. A to nejen přátelským směrem.

"Um, JB, mohl by ses trochu posunout?"

Mark se probudil a snažil se vytáhnout zpod JBho svou již málo prokrvenou ruku. Musí mu na ní JB ležet nejméně hodinu.

"Uhn..."

JB se poposunul a přetočil, takže viděl jak rozespale mžourá.

"Promiň za vzbuzení,"omluvil se mu spěšně.

"To je jedno..."špitl JB.

Přetočil se, že vyleze ven z postele, ale JBho ruka ho objala kolem trupu a jeho hlava se zabořila mezi jeho lopatky. Ještě nikdy se k němu JB takhle nepřitulil.

"JB..."

"Prosím, zůstaň takhle ještě chvilku..."

"Dobře..."přikývl a nechal se objímat. Svou rukou se dotkl té JBho a lehce ho po ní pohladil.

Co se stalo? Stýská se JBmu po rodině? V hlavě měl najednou zmatek. JB je vždycky veselý a srší energií.

"Marku... Mohli bychom dneska jít do kina?"

JB se ptal opatrně, jakoby snad čekal, že mu Mark odpoví ne, ale on mu takto odpovědět nedokáže. Pro JBho dělá už pár týdnů první poslední.

"Mohli,"špitne.

"A pak na večeři?"

"Hmm, co bys chtěl?"

"To je jedno..."JB se k němu přitulí ještě víc.

"Hmm, něco vymyslíme až půjdeme z kina,"přitakal Mark.

"Děkuju...."špitl JB než ho pustil.

"Za co?"

"Za to, že se mnou dnes zas budeš trávit čas."

Kino... S JBm postávali u soupisu promítaných filmů a společně se rozhodovali na co jít. Nakonec, aby se nepohádali, tak nechali vybrat náhodnou kolemjdoucí. Romantika... no co... to přežijí.
Film byl dost zajímavý, ale Mark se na něj nedokázal soustředit a to už jen z toho důvodu, že JB v některých momentech lehce popotahoval. Jemně ho vzal za ruku a do konce filmu se drželi za ruce. Tak nějak mu to ani nepřišlo divné. JB potřebuje vědět, že před ním se nemusí bát klidně i plakat.

"Tak jak se ti to líbilo?"

Společně se courali ulicemi, stále ruku v ruce, lidé se za nimi otáčeli. Muselo to být pro ně opravdu zvláštní vidět dva velmi pohledné chlapce jít ruku v ruce a usmívat se.

"Bylo to moc hezké. Kam vůbec jdeme na to jídlo?"

JB se rozhlédl kolem sebe. Mark se usmál a volnou rukou ukázal na pouliční obchůdek s jídlem. Došli k němu a objednali si. Zatímco majiel obchodu připravoval jejich objednávku, tak si nalili první skleničku soju.

"Um, to je po dlouhé době co jíme venku,"poznamenal JB než do sebe naklopil první sklenku.

"No, ano. Obvykle jsme si objednávali jídlo domů..."přikývl a dolil mu.

"Je to příjemné jíst venku... navíc s tebou,"JB lehce zrůžověl ve tváři.

Zaraženě se na něj díval a najednou mu secvaklo, co tím JB vlastně myslí. Tohle, co podnikají vypadá až moc jako rande a... je to rande?

"JB... co se děje?"

Musel se zeptat, chování JBho je v posledních dnech zvláštní. Moc zvláštní. Jakoby něco skrýval.

"Já.. bude to znít šíleně..."špitl JB. "Jsi pro mě víc než kamarád..."

"Nezní to šíleně. Taky pro mě znamenáš víc. Trávíme spolu hodně času a rádi,"usmál se na něj.

"Já to myslel tak, že bych... že bych chtěl abychom spolu sdíleli i intimní chvilky..."špitl JB.

"Okay, seženu někoho a dáme trojku..."

"Já myslel... jen ty a já..."

Mark ztuhl a polkl soju, které si před momentem vlil do úst. V mysli měl najednou JBho, nahého JBho, vzdychajícího JBho, JBho s fenomenální erekcí. A korunku tomu všemu nasadila představa, jak ho líbá a proniká do něj. Tyhle představy ho ani neznechutily.

"M-marku..."JB na něj upřel oči.

"Já.. nikdy jsem o tomhle nepřemýšlel..."přiznal se.

"Jsi proti?"

"Um... ne... jen.. JB, musíme o tom mluvit na veřejnosti?"

Tváře mu začaly žhnout a podezřívavě střelil pohledem po majiteli stánku, který snad díky rádiu jejich konverzaci neslyšel.

"Ne... promiň.... Trošku jsem to přehnal..."

Do bytu se dostali po hodině. Oba byli zabráni ve svých myšlenkách. Každý si v pokoji vytahal své věci na převlečení a srazili se až v koupelně. Srazili se doslova. JB byl napůl nahý a Mark ho porazil. Naštěstí byl tak duchapřítomný, že ho chytil do náručí a přitiskl k sobě.

"JB..."vyheknul vyděšeně.

"Jsem v pořádku..."špitl JB a přitiskl se k němu víc.

Sjel po linii jeho zad a položil dlaň na jeho kříž. Druhou rukou zajel do JBho vlasů a přitiskl si ho k sobě víc.

"Kdybych tě nechytil, tak by sis něco udělal,"povzdechl si.

"Ale chytil jsi mě..."JB se lehce odtáhl a políbil ho na tvář.

"Nechám si tu jen věci,"Mark JBho pustil a odložil si věci na poličku.

JB ho ale chytil za ruku: "Umejeme se spolu?"

Psí oči, které JB nasadil ho přinutily tedy přikývnout. Otočil se k němu zády a začal se svlékat. Slyšel, že i JBho oblečení šustí. Po chvilce zaslechl vodu. JB už zalezl do sprchy. Dovysvlékl se a vlezl si k němu. JB se na něj otočil. Uhnul pohledem, aby se nepodíval tam, kam by neměl.

"Wow, nikdy jsem si neuvědomil jak moc jsi vypracovaný,"špitl JB a rukou přejel po jeho břišních svalech.

Zachvěl se pod tím dotekem a zadíval se mu do očí. JB to myslí vážně. Vždyť se spolu už občas sprchovali, tak proč je to najednou takový problém? Možná proto, že mu JB řekl, že by s ním rád spal...

"JB... podal bys mi prosím sprcháč?"

Dostal ze sebe po chvilce upřeného zírání do očí JBho, které ho jakoby uhranuly. Nemohl se od nich odvrátit. JB se odvrátil pro sprchový gel a Markův pohled sjel dolů. JB i on jsou celkem slušně vybavení.

Později leželi opět vedle sebe. JB tentokrát přišel do Markova pokoje. Obvykle spávali u JBho.

"Marku..."JB se najednou skláněl přímo nad ním.

"Hm?"

Odpovědi se nedočkal. Měkké teplé rty se natiskly na ty jeho. JBho ruce byly to jediné, co bránilo tomu, aby na Marka spadl. Mark chvilku netušil co má dělat, ale pak se do polibku pohroužil a ruce položil na JBho boky. Přetočili se a JB ležel na zádech. Ruce automaticky obtočil kolem Markova krku. Na moment své rty rozpojili, aby se nadechli.

"JB..."špitl Mark a znovu se vrhnul na jeho rty.

Líbá ho a boky přitiskne na ty jeho. JB pod ním lehce zaskučí. Důvodem pro to je, že JB je dost vzrušený. A i Markovi začíná růst problém.

"M-marku..."zavzdychá mu JB do rtů.

Po větší přípravě a mazlení se konečně Mark odhodlal do JBho vstoupit. JB ho nutil už delší dobu, aby to neprodlužoval, ale on mu nechtěl ublížit. Opravdu ne. A teď, když je uvnitř, tak má úplně zatemněnou mysl. Automaticky se přisaje na JBho rty a pohne se. Vzdech chlapce pod ním je tlumen rty. Dravě si ho bere. Je na hraně, když si vzpomene, že i JB potřebuje pozornost. Uchopil ho a nemusel rukou ani nijak pohnout. JB se roztřásl v orgastické křeči a vystříkl. Totéž udělal i on do jeho těla.

Později leželi vedle sebe, ruku v ruce. Mark se na něj usmál. Má ho rád.

2 comments:

  1. Je to opravdu dobré!! ��☺

    ReplyDelete
    Replies
    1. Děkuji, to mi tak hezky leželo ve složkách a tak jsem to pustila do světa^^

      Delete