8/20/2015

Fighting! | Kapitola patnáctá
Když Kai tak hezky prosí, tak ho přeci nebude trápit. Pomalu z něj stáhl oblečení. Očima mapoval jizvami neposkvrněné tělo. Co jsou spolu, tak Kai vypadá úchvatně. Znovu se přisál na jeho plné rty a vyžádal si vstup do jeho úst. Laškovně si pohrával s jeho jazykem a palci dráždil citlivé vrcholky bradavek. Kai se chvěl touhou. On sám byl také vzrušený už na krajní mez. Dneska si ale chce Kaie vychutnat. Odtáhl se.

"Tao..."Kai rozlepil oči, které zavřel a tázavě je na něj upřel.

"Chci aby sis dneska taky pohrál,"usmál se na něj.

Kaiovi blýsklo v očích a posadil se. Zakryl zasténání, když se jeho vzrušení otřelo o jeho vlastní nohu. Klekl si a pomohl mu z trička. Čekal co provede Kai dál. Nikdy mu neříkal co dělat, Kai vlastně nikdy nedostal šanci se předvést, protože s ním zacházel jako s panenkou z porcelánu. Překvapeně vydech, když se kolem jednoho růžového citlivého hrotu bradavky obemkly Kaiovy rty. Bylo to něco nového, pro něj rozhodně. Skousl si ret a zaklonil hlavu. Totéž Kai provedl i s jeho druhou bradavkou. Dráždil ho a dlaní třel jeho mužství přes látku tepláků. Mohl se z toho zbláznit.

"Kai..."šeptl při sténu.

"Dělám to správně?"

Kai ho touhle otázkou málem rozesmál. Ale uvědomil si, že je vlastně Kaiův první.

"Ano..."přitáhl si ho do polibku a nechal si sundat zbytek oblečení.

Tiskli se k sobě nazí a každý dotyk je vzrušoval na maximum. Sáhl do nočního stolku pro lubrikant a balíček kondomů. Ale Kai mu kondomy sebral a hodil je zpět. Překvapeně na něj pohlédl.

"Chci to cítit,"šeptl Kai touhou zastřeným hlasem.

Na tohle mu přeci ne neřekne. Chce si ho připravit, ale Kai jen zavrtí hlavou. Ach ne, tohle ještě spolu nedělali...

"Kai... nechci ti ublížit,"zamumlal.

"Chtěl jsem to, vzpomínáš?"

Mladší ho zarazil. Celkem nerad mu vyhověl. Málem se zbláznil, když se kolem něj sevřelo těsné teplo Kaiova těla.

***

Trošku to bolelo. Možná měl opravdu Taa nechat, aby ho připravil na svůj vpád. Ale Tao naštěstí zachoval chladnou hlavu a čekal až se uvolní. Nevydržel to a pohl se proti Taovi sám. Táhle zasténal a zatnul prsty do prostěradla. Je to úžasný pocit cítit ho bez asistence nějaké gumy.

"Tao..."zasténal jeho jméno a podíval se mu toužebně do tváře.

To Taovi očividně stačilo, aby sám začal uspokojovat svoje i jeho touhy. Každý pohyb je oba vynášel na samý okraj, ale nestačilo to. Stále byli od vrcholu daleko.
Když konečně oba s výkřikem slasti vyvrcholili, tak se do pokoje otevřeli dveře. Oba k nim otočili pohled a jemu se do tváře nahrnula červeň. Pan Huang stál ve dveřích rudý jak rak.

"Nenechte se rušit..."vycouval a zavřel za sebou dveře.

Podívali se jeden na druhého. A pak vyprskli smíchy.

"Ty jo, ten z toho bude mít trauma,"smál se Tao vlastnímu otci.

"Já z toho budu mít trauma, myslel jsem, že je pryč,"zamračil se.

"Ale no tak... Stejně o nás dvou ví,"Tao ho políbil na rty a pomalu z něj vystoupil.

Ví o nich? Bylo mu najednou o to trapněji. Proč nemohl přijít až po tom? Zabořil tvář do Taovi hrudě, aby neviděl jak moc se stydí.

"Co si dát další kolo v koupelně?"

Taova otázka ho vytáhla ze stydění se. Teď se chtěl propadnout pro změnu až do pekla. Vždyť je uslyší.

"Tao, ale když on nás uslyší..."kníknul.

"Neuslyší právě zase odjel."

Opravdu bylo slyšet auto, co odjíždělo. Vyklouzl z postele a otevřel dveře. Nahý přeběhl chodbu a zalezl do koupelny. Tao hned šel za ním.
Nakonec neskončilo jen u čísla dvě, ale až u čísla pět, kdy oba padli vyčerpáním do postele a usnuli si v náručí. Kai si slíbil, že příště skončí na osmičce.

***

"Sakra Xiumine, neblbni..."Chen se rozhlížel, jakoby je pod tou vrbou někdo mohl načapat.

Xiumin něco zamrčel a jeho mrčení zachytila citlivá kůže Chenova mužství. Musel se bránit, aby nahlas nezasténal. Rukou vplul do Minseokových vlásků a lehce za ně zatahal. Ten to bral jako pobídnutí a podařilo se mu Chenovu chloubu zarazit až do krku.

"Mine..."tentokrát nestihl zasténání zastavit.

Minseok ho vypustil z úst a bleskově se mu přisál na rty. Nečekal, že tahle vrba je i tak rychlá. Líbal ho a ani si nevšiml, co to ten jeho drahoušek vyvádí. Až když mu zasténal Xiumin do rtů a on kolem svého mužství pocítil těsno, tak mu to došlo. Vyděšeně mu zabránil v dalším pohybu.

"Xiuminie.."upřel oči do těch jeho.

"Chennie, nejsem z cukru... Navíc, já se připravil než jsem sem šel,"Xiuminovi zrudly tváře.

On se připravil? Pro něj? Jak dlouho si tohle plánoval? Pustil ho a zasténal, když ho konečně pohltil celého. Brzy se parkem rozléhalo dvojhlasné slastné sténání a prosby Xiumina o hlubší prožitek. Byl div, že byl park v tu dobu prázdný a tak na ně nikdo nepřišel.

***

Luhan se stočil v náručí Sehuna do klubíčka a spokojeně vydechl. Jejich mazlení proběhlo rychle během doby, co byla jeho mamka pryč. Oba byli ale dost unavení z toho, že nespali celou noc kvůli Kaiovi.

"Ten Kyungsoo-ův nápad není špatný,"zamrmlal Sehun a políbil ho na krk.

"Ano, není. Měli bychom spoustu času a klukům by to nevadilo,"přitakal.

"Ano... zítra to s nimi probereme ve škole,"zívl Hun.

"Dobrou,"zazíval i Luhan.

Luhanova matka se ani nedivila, že ty dva našla nahoře v Luhanově pokoji spát v objetí. Už delší dobu si všímala, že pro sebe mají hoši slabost. Nevadilo jí, že je Lu na kluky. Hlavní je, aby byl šťastný a vypadá to, že se Sehunem je velmi šťastný. Opatrně za sebou zavřela dveře a zamířila do kuchyně. Uvaří jim něco, co jim bude chutnat.

No comments:

Post a Comment