8/20/2015

Fighting! | Kapitola osmnáctá
Nikdo hrozbu démona v následujících hodinách a dni nerozebíral. Nebylo ani co řešit. Podle ředitele jde o neškodného démona, který umí akorát škrábat a kousat. Proč by se měl tedy řešit?
Chanyeol pozoroval Krise, jak si čte nějakou knihu. Vždycky, když ten kluk neví jak navázat hovor nebo co dělat, tak vezme jakoukoliv knihu a čte si. Teď by se měl spíš věnovat jemu.

"Yeolie, chceš mi do hlavy vypálit díru?"

Wu Yi Fan i přes to, že si četl moc dobře vnímal jeho pohledy. A Chanyeola to ani trochu neděsilo, už si za tu chvíli, co spolu jsou, zvykl.

"Musíš si číst?"

"Nemusím, ale nudím se, tak zabíjím čas,"Kris k němu zvedl oči a pousmál se.

"Co zabíjet čas spolu?"

Myslel tím, že by se zašili do pokoje a dělali to, co v začátku vlastně chtěli dělat. To, proč Kyungsoo tu chatu vůbec navrhl.

"To nezní vůbec špatně..."

Kniha skončila na stolku a Kris se zvedl z křesla. Vzal Chanyeola za ruku a táhl ho do pokoje.

V pokoji si najednou oba nebyli jistí, co vlastně chtějí. Stáli vedle sebe a dívali se na postel. V noci jim přišlo jedno jak spí, hlavně, že se vyspali, ale teď najednou vypadala postel strašně maličká.

"Chanyeolie... opravdu to chceš?"

"Už mi to zas jako dobrý nápad nepřijde,"zamumlal.

Kris se k němu sklonil a políbil ho na rty. Tiše vydechl do Krisových rtů a pootevřel ty své. Lákal Wu Yi Fana, aby se jal prozkoumávat jeho ústa a ten pozváním nepohrdl. Polibky se stávaly vášnivějšími a naléhavějšími. Oba úplně zapomněli na to, že se chtěli posteli vyhnout. Oba padli do postele a jeden druhého během hlazení a líbání zbavoval přebytečného oblečení. První polibky přidušený stén unikl Chanyeolovi, když se Kris otřel o jeho napůl stopořené mužství. Projel jím slastný záchvěv jako rána elektickým proudem. Lehce se zachvěl a vzdychl. Kris pohyb zopakoval, buď chtěl Chanyeola vydráždit na maximum a nebo usoudil, že zasténání jeho partnera je tak rajcovní, že ho chce slyšet znovu. Každopádně během pečování o Chanyeolovo potěšení se snažil jednou rukou vyhrabat z nočního stolku lubrikant, aby si Chanyeola mohl připravit. Nebylo to snadné, lahvička jako naschvál uhýbala. Když se jí zmocnil, tak s mohutným zasténáním, které ani nešlo ztišit se Chanyeol udělal na jejich těla. Bránil se tomu, aby si Chana vzal bez přípravy.

***
Přidušené stény z vedlejšího pokoje Kaie vzrušily. Tao ale v pokoji nebyl, aby se o svého přítele postaral a tak Kai jen seděl a čekal, až ho to buď přejde nebo až se Tao vrátí. Jenže Tao nešel a nešel. Přišlo mu trapné poslouchat ty dva a udělat se za pomoci své ruky. Bylo to jakoby byl voyer a to opravdu není.

"Zlato udělal jsem ti ča... Aleeee..."Tao položil čaj na noční stolek a posadil se vedle Kaie.

Kai věděl, že Tao o jeho problému, který nebyl zrovna nejmenší, ví. Ale nezarazil ho, když mu ruku položil do klína, ještě se proti jeho ruce sám pohnul a tiše zasténal.

"Jsou vedle moc hluční, že...."Tao se sklonil a políbil ho na lasturu ouška.

"A-ano..."zasténal roztřeseně Kai.

"Chceš, abychom dělali to co oni, Innie?"

Při té představě, že se Tao noří hluboko do jeho těla, se málem udělal. Přikývl a nechal se pomalu položit. Tao se usmál a začal uždibovat jeho rtů. Kai doslova šílel s každým dalším dotekem. Tao se totiž začal záměrně vyhýbat jeho vzrušenému mužství.

"Tao.. prosím..."Kai kňučel jako štěně.

Chvilku to vypadalo, že mu Tao konečně uleví, ale zmýlil se. Jeho přítel se rozhodl ho trápit dál. To už to nevydržel. A protože byli už oba nazí, tak přetočil Taa pod sebe a nasměroval si jeho penis do svého otvůrku. Dosedl a zasténal slastí. Zitao vyděšeně tiskl jeho boky a bránil mu v pohybech. Nebolelo to a ani si nepotřeboval zvykat, ale Tao si na tyhle věci rád potrpí.

"Neměl jsi tohle dělat,"vytkl mu Tao, když ho pouštěl, aby si sám udával tempo.

"A ty jsi neměl provokovat neaktivitou,"vrátil mu a začal se na něm projíždět.

Tao už nic nenamítal. To co právě teď Kai provádí s jeho tělem je mnohem důležitější než nějaká hádka o to, kdo si s pošťuchováním začal. Po chvilce přetočil Kaie zas na jeho původní pozici a začal mu dopřávat slast on. Kai se svíjel pod dotyky a prosil o víc. Milerád mu to dával.

***

"To si snad dělají prdel..."Luhan se zadíval ke stropu.

Kdyby slyšeli jen jeden pár, tak mlčí, ale dva? Sehun se na něj pobaveně podíval a zvedl polštář, který do teď kryl fakt, že je nehorázně vzrušený.

"Pojďme být třetí..."zašeptal Luhanovi smyslně do ouška.

Tomu po zádech přeběhl mrazík. Vzrušení se začalo koncentrovat do jediného bodu. Cítil jak tvrdne a měl sám na sebe vztek, že se nechal Sehunem takhle strhnout.

"Lulu... chci cítit tvoje těsno..."zašeptal Sehun a bylo mu úplně fuk, že je slyší Chen, který sedí na křesle hned naproti nim.

Chen dělal, že nic neslyší a nevidí, ale jeho menší stan v místech, kde by neměl stan nic dělat, poukazoval, že ani on není v nejlepší kondici. Xiumin svého přítele pozoroval ze dveří od kuchyně.

"Hune..."Luhan se začervenal.

Xiumin využil toho, že Chen nedává pozor a v podřepu se přibatolil k jeho rozkroku. Sehun si jeho manévru povšiml a uculil se.

"Chennie zlato, měl by sis povolit šňůru na teplácích,"podotkl Sehun k Chenovi.
Ten si povolil vázání, a ani si nevšiml, že Xiumin od podlahy signalizuje Sehunovi zvednuté palce. Naopak si toho všiml Luhan a pousmál se.

"Chenie udělej Xiuminovi radost a sundej si spodek,"Luhan to nevydržel.

"Cože?!"

Chen si až teď všiml, že za časopisem se mu objevila hlava Xiumina. Kluci se křenili na pohovce a třeli se jeden o druhého, což bylo až moc rajcovní.

"Udělám ti dobře.."šeptl Xiumin a pomalu stáhl svému milenci kalhoty i s boxerkami tak, aby se dostal k jeho problému.

"Ale.."začal namítat Chen.

"Prosím tebe, ti dva si všímají jen sebe,"Xiumin poukázal na HunHan.

Ani nelhal. Kluci si prozkoumávali ústní dutiny a jejich ruce třeli přes látky tepláků jejich mužství. Chenovi se z toho zamotala hlava. Nechtěl je pozorovat, přišel si jako voyer. Ale kluci je prakticky přizvali..

"Minseoku..."Chen zavzdychal, když Xiumin pohltil jeho chloubu do úst a začal sát.
Jeho zavzdychání nachvilku upoutalo pozornost dvojky na pohovce. A ti se rozhodli Xiumina napodobit. Ale s menší změnou. Chen se málem při tom pohledu udělal.
Xiumin postřehl, že se něco děje a přestal. Vytáhl se nahoru k Chenovi a políbil ho na rty. Jednou rukou se zbavoval spodku a chystal se udělat to samé co v parku, v den kdy se dozvěděli, že Kai je v pořádku. Chen ho ale zastavil.

"Ne Minnie...."

"Ale já chci,"odpověděl mu a vsunul si celou jeho délku do svého otvůrku.

Luhan se Sehunem při pohledu na ně zasténali a rozhodli se své hrátky urychlit.

***

Suho masíroval Kyungsoo-ovi ztuhlá záda a ignoroval zvuky okolo. Naučil se to celkem snadno už ve škole. Lepší bylo určité věci neslyšet.

"Suho.."Kyungsoo nadzvedl hlavu a pootočil ji na něj.

"Ano?"

"Mohli bychom přerušit masáž?"

Přikývl. Chápal co se děje. Kyungsoo je patrně vzrušený a nebylo by dobré, aby mu chtěl pomoci. Po tom minulém fiasku tedy rozhodně.

"Já... Suho... chci abys mě udělal..."

Kyungsoo se při těch slovech červenal, ale myslel to naprosto vážně. Suho polkl a došel si umýt ruce od masážní emulze.

"Soo, opravdu to chceš?"

Když chlapec přikývl, tak mu stáhl spodní prádlo a jal se opečovávat jeho vzrušení.

D.O. mu rukou vplul do vlasů a lehce za ně zatahal. Nevydržel to a vytáhl se k němu nahoru. Políbil ho na rty.

"Soo... chci tě,"šeptl smutně.

"Tak si mě vezmi,"odpověděl mu stejně tiše D.O.

Tentokrát jejich milování neskončilo fiaskem. Suho na to šel pomalu a dával Kyungsoo-ovi čas z toho couvnout. Jenže roztoužený Kyungsoo se k tomu neměl. Milovali se dlouze a vášnivě. Ani jeden z nich nedržel své hlasivky na uzdě.

"To bylo..."Suho se zarazil, nevěděl co říct.

"Ano to bylo..."Soo pochopil, že nemá slov.

"Od teď budou všechny jako tohle,"políbil svého Kyungsooa na rty.

"Ano, prosím..."Kyungsoo se stulil do jeho náruče.

Hladil ho po nahém těle a sem tam mu věnoval polibek na rameno. To, že Kyungsooa miluje věděl už před tímhle milováním, ale po něm ho miluje ještě víc. Miluje ho za to, že mu dal další šanci. Šanci zachránit jejich vztah.

No comments:

Post a Comment