8/26/2015

Devil file stories | When I Kiss You

Úplně největší zábava je pohrávat si s těmi, kteří mají moc. A úplně nejlepší je, když si může pohrávat s dvěma najednou. Jednomu dělá sekretářku a ten druhý, toho má pro potěšení. Nebo spíš hraje tak, jak si chlapec přeje. Už dávno odhalila, že ulízané vlasy, kvádro a víra v Boha není vše, co Choi Siwon v sobě má. Podlosti je v něm také dost. A tak nějak to šlo využít. Práce pro Kim Youngwoona je celkem snadná. Sem tam ho někam doprovází, organizuje mu diář, sem tam něco kopíruje nebo vyřizuje. Siwon si jí všiml během jedné akce smetánky a tak nějak se mu hodilo, kdyby mu na Youngwoona prozradila nějaké peprnosti. Jenže, Youngwoon je oříšek. Jeho business běží jako po drátkách bez podvodů a podobně a ona sama nemá tu potřebu ho s sebou stáhnout do plamenů pekelných. Tak nějak se cítí být Youngwoonem lehce ohrožená. Že by tušil, co je zač? Ani by se nedivila, kdyby ano.
Vystoupila z modrého porsche, které dostala jako dar od svého zaměstnavatele, když mu oznámila, že její kabriolet je neopravitelný. Aby ne, když s ním najela do té motorky. Ani moc nelituje toho, že toho klučinu nechala žít. Ten si už nezazávodí. Tím si je jistá. Předá klíčky obsluze parkoviště a v bílých šatech vstoupí do západně zařízené budovy hotelu. Kdyby si tu teď neměla hrát na slušnou dívku, tak by si vzala tmavší barvy a možná i něco s kůží, ale je tu na večeři s Choi Siwonem. Je dětinský, jak se neustále snaží načapat Youngwoona na švestkách, ale to se jí na něm líbí. Jak se to říká… Ah ano, protiklady se přitahují. On je v Boha věřící a ona je pekelnou stvůrou. Už mu odolává dlouho, dnes by se to mohlo posunout dál.
Ah, zdá se, že tu ještě není. Pohodlně se opřela o dřevěný stolek poblíž dveří zastřených korálkovým závěsem. Přejela pohledem páry, které společně mířily do hotelové restaurace. Že by nějaká akce pro páry, kterou si pan Choi nemohl odpustit vynechat? Poupravila si vlasy a otočila se, když zaslechla cinkot korálků. Siwon vyšel z prostor za závěsem. Věnoval jí jeden ze svých pověstných svádivých úsměvů a sklonil se k ní pro polibek. Cítila, jak na okamžik vyrašil čertíkovský ocásek, ale naštěstí si toho nikdo nemohl povšimnout. Navíc Siwon je zvláštní už jen tím, že při polibku zavřel oči. Snad si nemyslí, že ho skutečně miluje. Tse, láska… to rovnou můžu jít zaklepat na nebeskou bránu.

„Půjdeme?“

Nabídl jí rámě a ona jím skutečně nepohrdla. Společně vešli do restaurace a obsluha je okamžitě uvedla ke stolu, kde již byly připravená menu. Zdá se, že Siwon předem stůl rezervoval, aby se nestalo, že by nezbylo místo. Pozorné, skutečně.

„Zaujalo tě něco?“

Optal se, když se zastavila při prohlížení menu. Trefil se, něco ji opravdu zaujalo. Je to zahraniční, nikoliv korejské jídlo.

„Ty italské gnocchi vypadají skvěle,“ pronesla, když si dostatečně prohlédla i obrázek.

„Doporučuji ty bez česneku,“ ihned se do toho vložil.

Musela se pousmát, proto dnes hotel. Siwon má další plány. Rozhodně mu je nehodlá nijak kazit. Sama má už po krk toho věčného stereotypu.

**

Pozoruje, jak jí gnocchi a upíjí bílého vína, které zcela automaticky objednal k jejich jídlům. Dal si opravdu záležet, aby ho dnes s ní nic nevyrušilo. Mobil je vypnutý, hotel vzal na falešné jméno, aby nenapadlo někoho stopovat jeho záznamy. A jak se zdá, tak ona už také tuší, jakým směrem se jejich schůzka ubírá. A nezdá se, že by proti tomu něco měla.

„Začíná se připozdívat,“ to už před nimi stojí dezert a káva se šlehačkovou pěnou na vrchu.

Její oči sklouznou k oknu a překvapeně zamrká, patrně nečekala, že se jejich schůzka tak moc protáhne, nebo jen nevnímala čas.

„To abych po dezertu vyrazila,“ pronesla a váhavě se usmála.

„Přes noc jsou cesty odtud nebezpečné, nebude lepší, když zůstaneš přes noc?“

Argument s nebezpečnými cestami je velká lež. Je tu až moc bezpečno, ale opravdu stačí málo k tomu, aby jí nasadil brouka do hlavy.

„Jenže, pokoje tu jsou pravděpodobně hodně drahé,“ podotkla.

Jistě, za svůj plat sekretářky by si tu noc mohla dovolit, ale s tím, že po zbytek měsíce by neměla co strčit do úst.

„Mám tu apartmán s dvěma pokoji, jeden ti klidně poskytnu,“ ujistil ji.

Další lež. Tenhle hotel apartmány s dvěma pokoji nenabízí. Většinově sem jezdí páry a těm stačí jedna postel.

„Dobře tedy,“ přikývla.


**

Takový lhář… Má ji přesně tam, kde ji chtěl mít, přesněji tam, kam mu dovolila až zajít. Kdyby sama nedychtila po jeho těle, tak by na tuto schůzku ani nešla. Lahodný dezert převaluje na jazyku a vychutnává si chuť lahodné kávy. Cítí jeho hladové pohledy, které zcela neúspěšně maskuje za hrnkem kávy. Hmm, co ho trošku pozlobit?
Nechá sklouznout součást šatů ještě níže, než měla doposud a odhalí tak doposud zahalený kousek kůže. Ještě kousek a snad mu ukáže i své vnady. A že se nemá za co stydět.

„Kchm kchm…“ až se z ní zakuckal.

Skryla pobavení při upití kávy. Jen tak mimoděčně si povytáhla sklouznutou látku a rozpačitě se usmála. Ten jeho pohled. Měla chuť se začít opravdu moc smát. Snad má dostatečné sebeovládání. Asi by se už neudržela, kdyby jen z tohoto mála měl nemalý problémek.

„Doufám, že tě Youngwoon tolik nezavaluje prací,“ už je před nimi jen káva, kterou dopijí a přemístí se podle všeho na připravený pokoj.

„Naopak, nemám skoro co dělat,“ povzdechla si.

„Opravdu? Zrovna, když projednává tak velké obchody?“

O těch nemá ani ponětí. Z těch grafů, které mu tiskne, není ani trochu moudrá a tak nějak je většina hovorů a mailů směrovaná přímo do kanceláře Youngwoona. Buď ten chlap ví, co je zač, nebo nikomu nedůvěřuje.

„Nejsem u jednání,“ pokrčila rameny.

„To jsem netušil,“ připustil.

„Youngwoon mi nechce přidělávat práci, které moc nerozumím, řeší si to sám, já jen obstarávám, aby včas měl smlouvy k podepsání.“

Pokýval hlavou a dopil kávu. I jí zbýval poslední doušek. Vypila jej a ubrouskem si očistila rty. Siwon už signalizoval obsluze, že zaplatí. Kupodivu platil hotově. Jeho logiku pochopit je občas těžké.

**

Doufá, že mu neuteče, až zjistí, že pokoj má jen jednu postel. Přitáhl si ji do polibku a druhou rukou otevřel dveře pokoje. Kupodivu se dočkal velmi dravého polibku z její strany. Byl docela překvapený a poprvé si povšiml zvláštní červené záře, která proběhla jejíma očima. Ale ihned byla pryč. Že by oční klam? Několikrát zamrkal a couval směrem k posteli, kam ho sama popostrkovala. Sakra, to není nevinná sekretářka. Že by mu to ale vadilo?

„Zdání klame,“ pousmál se, když mu povolila kravatu.

„Nikdy nedávej na zdání,“ šeptla a vrhla se opět na jeho rty.

Dosedl na postel a stáhl si ji na klín. Hladil jemnou kůži jejích nohou a pomalu postupoval výš a výš. Poodhrnul jemnou látku šatů. Zachvěla se a na okamžik rozpojila jejich rty. Pohlédl na ní a čekal, jestli si to náhodou nerozmyslí, ale měla zavřené oči a rozechvělou rukou rozepínala knoflíčky na jeho košili. Ta jen tak necouvne.
Využil toho, že jej nelíbá a rty začal bloudit po jejím dekoltu. Už v restauraci mu ukázala, jak je snadné z ní ty šaty sundat. Shrnoval látku a líbal každý nově odhalený milimetr kůže.

„Hmm, nevěděla jsi náhodou, co mám v plánu?“

Zvedl k ní oči, když zjistil, že nemá žádnou podprsenku.

„Ne… jen by to vypadalo nevzhledně v tomto vedru,“ odtušila touhou zastřeným hlasem.

Krása. Touží po něm. Proč to protahovat? Stáhl z ní zbytek oděvu a sklonil se k jednomu z jejích plných prsů. Začal si pohrávat s růžovoučkým vrcholkem svými rty a druhý zahrnoval stejnou péčí s tím rozdílem, že rty byly nahrazeny velmi zručnými prsty. Moc to protahovat nehodlal, problém v jeho kalhotách, které se jí už podařilo rozepnout, je neúnosný. Odtáhl se, jen aby ze sebe shodil poslední kousky látky, které mu bránily v uvolnění.

„Ááh…“

Kdy naposledy byl se ženou, která je tak hříšně krásná? No, bude tomu už dlouho. Víceméně si platí společnou, když potřebuje. Ale s ní, dal by si říct klidně milionkrát.

**

Jak se dalo čekat, vytuhnul hned, jak se udělal. Na druhou stranu vydržel celkem dlouho. A jako jediný z jejích partnerů, kterých měla opravdovou řádku, ji dostal na vrchol. Byli by skvělým párem, kdyby on netrval na svatbě v kostele. Tam by se její identita už pravděpodobně odhalila zcela.
Využila jeho spánku, aby se v klidu vysprchovala. Siwon není špatný milenec. Opravdu by jim to klapalo, v posteli tedy určitě. Oblékla se do šatů a posadila se ke stolu. Ví, jak moc Siwon miluje angličtinu.

When I Kiss You everything is so good like below the
pink glasses. See you again…


Není její styl spát s někým až do rána. Položila papír na volné místo v posteli vedle něj a zamířila ke dveřím. Ještě jednou se ohlédla a zavřela za sebou dveře.

No comments:

Post a Comment