6/06/2015

US | Part 6

To, že jeho mladší kolegové s ním mají nekalé plány, Yesung odhalil už v letadle. Obě jeho uke seděli pospolu a o něčem debatovali. Sem tam po něm hodili pohled. Ano, rozhodně mluví o něm.

"Nechcete mi sakra říct, co zas na mě chystáte?"

Oba se ihned zatvářili nevinně a změnili hovor patrně na nějakou Kyuhyunovu hru. Přičemž mezi nimi putoval tablet. Ani nechtěl zjišťovat, jestli kluci hrají tu hru a nebo ho zas chtějí doběhnout písemnou konverzací.
Až na hotelu mu došlo, cože to kluci vlastně udělali. Jeden jediný pokoj pro ně tři. Ačkoliv ti dva dělali, jakože nic, tak jim viděl až do žaludku. Museli přebookovat pokoj někdy, když nedával pozor. Pravděpodobně během koncertu. Jak ty dva nesnáší, za tohle.

"Kterou stranu postele chceš hyung?"

Kyuhyun na něj pohlédl, když si odložil věci na křeslo. Podíval se na postel a povzdechl si. Pokud bude na kraji, tak ho kluci budou skopávat dolu, ale pokud uprostřed, tak ho umačkají.

"Já budu spát na lenošce,"pousmál se.

Ještěže tu lenošku v pokoji mají. Všiml si, jak si Wook s Kyuem vyměnili znepokojené pohledy. Tušil, kterým směrem kluci míří, ale nedá se tak snadno.

"Hyung, jsi nejstarší, měl bys spát na posteli,"začal Ryeowook s přemlouváním.

"Budu spát na lenošce a stop s diskusí."

*

Kyuhyun si povzdechl a pohlédl na Ryeowooka, Yesung zrovna zkomal vybavení koupelny, takže jim ani moc nevěnoval pozornost.

"Myslíš, že tuší?"

"Podle mě ano,"připustil Wook.

"Sakra... a já měl strašnou chuť na sex..."povzdechl si.

"A co ho trochu pozlobit?"

Wook na něj mrkne a přistoupí k němu o pár kroků. Dívají si zpříma do očí. Kyuhyunovi se na rtech usadí evil smile. Ano, mohou Yesunga pozlobit. Třeba se k nim i přidá.

"Nejsem proti..."lehce se otře o jeho rty.

Wook se na něj natiskne a začne ho zběsile líbat. Kyuhyun je tou zběsilostí lehce vykolejen, ale hned se přizpůsobí. Strká Wookieho směrem k posteli.

"Kyu.."špitne Wookie vášní zastřeným hlasem.

"Ano?"

Stahuje mu kalhoty a rozepíná košili. Stále se líbají a otírají se o sebe. Wookie najednou spadne na postel a začne se chichotat. To už přitáhne pozornost Yesunga. Vyjde z koupelny. Kyu cítí jeho oči, jak se do něj zabodávají. Nepřijde mu to nepříjemné, právě naopak. S publikem to bude ještě vzrušující.

"Wookie..."skloní se k jeho krčku a přisaje se na bělostnou pokožku s úmyslem na ní zanechat svou značku.

"Kyuhyune... dej si práci ať to není vidět,"Yesungova slova postrádají jakékoliv skrývané emoce.

"Ano mami,"zabručí a šlehne po něm pohledem.

*

Dokud Yesung nepromluvil, tak ani neměl ponětí, že vylezl z koupelny. Upíral na něj oči zatímco si ho Kyu značkoval. Yesung se vpíjel pohledem do jeho očí. V hrdle mu vyprahlo. Kyuhyun rukou sjel do jeho klína a stiskl. Tiše zasténal. Yesungovi cuklo v obličeji a viděl v jeho očích něco, co ještě neviděl. Žárlivost. Žárlí na Kyua? Tak proč se nepřidá, aby mu ukázal, že je Wook jen jeho?

"Wookie..."Kyu se na něj zadíval a pak pohledem sjel k Yesungovi.

"Sungie... přidáš se?"

Zkusil co nejnevinnější tón svého hlasu. Yesung se pohnul směrem k posteli. Už už si oba mysleli, že se jim lest podařila, ale jen si vzal ze stolu mobil a peněženku. Odešel hned v zápětí.

"Aish, k čertu s ním..."Kyuhyun ze sebe strhnul oblečení a z něj stáhl boxerky.

"Možná jsme mu o otm měli říct, že jsme ten pokoj přebookovali a proč..."špitnul a sledoval jak ho Kyu bere do úst.

Ačkoliv vzdychal pod doteky Kyuhyuna a sténal jeho jméno, tak jeho srdíčko toužilo víc po náruči Yesunga. Má Kyua rád, to ano, ale Sungie je tu pro něj vždycky zatímco Kyu hraje hry.
Když se blíží k vrcholu, tak mu ze rtů splne jméno chlapce, který s nimi v pokoji není. Kyuhyun okamžitě přestane se svou činností a zadívá se mu do tváře.

"Wookie... ty ho miluješ víc..."

"Kyu... já..."uhne pohledem.

Ze sexu v ten moment sešlo. Kyuhyun odmítal pokračovat. Urazil se, že mu vyklouzlo Sungovo jméno. Nesnažil se ho přesvědčovat o tom, že to bylo omylem. Věděl, že nebylo. To, že má Yesunga až moc rád, se provalilo už v momentě, co s ním spal, když se opili. Kdyby byl střízlivý, tak to nikdy neudělá.

*

Absolutně je mu fuk, co se děje v pokoji na hotelu. Zatímco si podle něj jeho uke užívají jeden druhého, tak se rozhodl navštívit Hangenga. Měl jeho adresu v Honkongu přímo od něj. Došel před bytovku a zazvonil na zvonek s jeho jménem. Nic. Počkal ještě chvíli a pak se otočil k odchodu. Hangeng patrně není doma. Ani se nediví, slyšel o jeho programu. Nejen, že sponzoruje nadace, ale je skvělý zpěvák a herec. Ano i on sám se podíval na nějakou tu jeho čínskou dramu. Netušil, že je tak talentovaný. Najednou chápal, proč Han odešel. Ne jen proto, že po něm SM chtělo prostě moc a on to nezvládal, ale i proto, že chtěl zkoušet nové věci a SM to u něj nechtělo povolit.
Zatímco přemýšlel, tak se dostal k pouličnímu stánku s nudlemi. Zakručelo mu v břiše. Má zvyk v letadle nejíst, od doby co mu bylo zle jen ze sandwiche. Objednal si jednu misku a posadil se ke stolečku. V Číně prodávají nudle, v Japonsku palačinky a v Koreji je to daibboki nebo kuřecí maso na špejli. Na ulici chutná nejlíp, to musel uznat už na střední škole. S bráchou hodně jedli v pouličních stáncích. Teď... má co dělat, aby setřásl fanynky. Na pouliční jedení není čas. I tady se brzy objeví, pomyslel si.
Po třech hodinách se opět stavil na Hanově adrese, ale opět bez výsledku. S povzdechem se vydal na hotel. Doufal, že kluci už skončili. Ne, že by nebylo vzrušující ty dva pozorovat při souloži, ale nechtěl riskovat, že dostanou to, co oba chtějí. Jeho.
Už při vstupu do pokoje si povšiml, že kluci leží na posteli co nejdál od sebe. Kyuhyun hraje na PSP a Wook si žmoulá deku v ruce. Oba jeho příchod zaregistrují. Kyuhyun mu věnuje načuřený pohled. Pak odpochoduje do koupelny.

"Co je s ním?"

Wookie si povzdechne než promluví: "Zjistil, že tě mám radši..."

Poklesla mu čelist. Wookie ho má raději než Kyua? Co se stalo?

"Myslím, že je to opravdu tak... já totiž.... asi bych s tebou tehdy nespal, kdyby tomu tak nebylo,"zamumlal Wook, když dlouho nic neříkal.

"Víš, Wookie, Kyu tě má moc rád, raději než má mě. Tím, že jsi dal najevo, že víc máš rád mě, tak jsi mu ublížil. Sice na to nevypadá, ale je hodně citlivý,"zamíří do koupelny a je mu jasné co uvidí.

Kyuhyun opravdu pláče. Sedí v koutě, jeho tělo se chvěje potlačovanými vzlyky. Je mu ho líto. Vtáhne si ho do náručí a hladí ho po vlasech. Neví, co mu má říkat. Neví jak ho uklidnit. Po těch letech, co spolu spí, neví.

"Miluju vás oba, Kyu, ale tebe víc, protože jsi někdo jiný, když jsi se mnou,"nakonec řekl jak to cítí.

Kyuhyun na něj upřel oči plné slz. Setřel mu slzy z tváří a jemně se rty otřel o ty jeho. Odtáhl se a povzdechl si.

"Vím o tvém a Wookieho plánu. Nemuseli jste mi lhát. Stačilo říct, že to chcete,"poučil ho. "Tak pojď zpět k Wookovi."

*

Lehl si vedle Wooka do postele a nechal se přikrýt, jako malý kluk od maminky. Wook stále žmoulal deku ve své ruce a byl celý nesvůj z toho, že se přiznal k tomu, co mělo Kyua napadnout hned. Ale na druhou stranu... to on získal Sungieho lásku.

"Oba jste dneska ukázali, jak moc dokážete někoho jako jsem já zklamat,"Yesung se posadil do křesla a zadíval se na ně.

"Omlouvám se,"fňukl Wook.

"Stačilo mi o tom vašem nápadu říct a nemuseli bychom řešit ten náš trojúhelník. Wookie, Kyu... vyspěte se ano? Zítra máme koncert, co se stane po něm, to záleží na tom jak moc budete hodní,"poučil je Yesung.

Otočil se k Wookiemu a vzal ho za ruku. Upřel na něj mokré oči. Slabě se pousmál a přitáhl si ho do náručí. Yesung jejich omlouvání se neřešil, začal si připravovat lenošku na spaní. Nepřišlo mu to fér. Sung se o ně stará po celou dobu turné, proč by měl spát na nepohodlném kusu nábytku?

"Sungie... lehni si mezi nás..."šeptl tiše.

"Kyu..."Sung na něj pohlédl a zavrtěl hlavou.

"O nic se nepokusíme, ale prosím, nespi na tom kusu nejnepohodlnějšího dřeva a kůže co existuje,"i Wook si byl vědom toho, že Sung nemůže spát na té hrůze.

Chvilku to trvalo ho přesvědčit, ale Kyu s Wookem to dokázali. Oba se tulili k Yesungovi. Opravdu se nesnažili Sunga nijak dráždit a ani sebe navzájem. Jen leželi a užívali si Sungovy blízkosti.

2 comments: