6/06/2015

US | Part 5

Odemkl dveře do apartmánu a pohledem zakotvil na Ryeowookovi, který zpola ležel na Yesungovi. Před nimi se válel polorozjedlý obložený talíř a běžela televize. Oba spali jak zařezaní. Přešel k televizi a vypnul ji. Opatrně vzal Ryeowooka do náruče a odnesl ho do jeho pokoje. Přikryl ho a políbil ho na čelíčko. Tak trochu se cítil vůči němu provinile. Podvedl ho se Zelem... Zamířil zpět do obýváku a jemně zatřásl s Yesungem.

"Coseděje?"

"Měl bys jít do postele jinak tě zítra bude bolet za krkem,"řekl tiše.

"Kyu.. jsi tu nějak brzy,"zívl Yesung.

"Nebavilo mě to... Jak to šlo?"

Mluvil o Ryeowookovi, který se musel opravdu hodně nudit, že se mu Yesung začal věnovat.

"Našel pár zapomenutých lahví saké a trochu se napil. A pak jsme koukali na Naruta myslím,"protřel si oči a vrávoravě se zvedl.

"Jo aha. No jinak problémy nebyly?"

Yesung zavrtěl hlavou a odploužil se do pokoje, kde už bylo slyšet jen jeho žuchnutí do postele a nadávky na to, kdože posunul ten noční stolek tak debilně. Pokrčil jen rameny a vzal PSP, které bylo totálně vyždímané, že ho dá na nabíječku. A ještě se dojde napít. Zarazil se při pohledu na nepořádek na lince. Něco se tu dělo. Co je sakra tohle? Sáhl do jakési tekutiny. Ztuhl a přičichl si k ní. Yesung mu sahal na Wooka?!! Měl sto chutí naběhnout do Sungova pokoje a pořádně od plic mu říct, jaký je parchant, ale včas se zarazil. Momentíček. Když spí jak s Yesungem tak s Wookem a Yesung spí jak s ním tak s Wookem a Wook spí s nimi oběma.... Blýsklo se mu v očích. V Hong Kongu je o samotě nenechá, to opravdu ne. Zapojil PSP do nabíječky a odešel do pokoje.

*

Ráno se Wook probudil jako první a šel se napít. Při pohledu na tu spoušť, kterou s Yesungem udělali se zarazil. Pohled mu padl na PSP zapojené do nabíječky. Kyu tu v noci byl... Sakra... určitě se naštval. Rychle se pustil do uklízení a doufal, že si některých věcí Kyu opravdu nevšiml.

"Dobré ráno,"Kyuhyun se objevil v kuchyni akorát, když dosmyl důkazy po své nevěře.

"D-dobré,"zakoktal se.

Vytáhl z lednice věci na snídani a chtěl se do toho pustit, ale Kyuhyun mu zabránil v tom vytáhnout pánev a olej. No vlastně ho ani nepustil k vařiči.

"Takže s Yesungem hm? Jak sis to užil?"

Polkl a sklopil hlavu. Kyuhyun mu ji ale nekompromisně zvedl vzhůru. Musel se mu podívat do očí.

"Promiň, já už to nikdy neudělám,"fňukl.

"A já myslel, že jsem jediný, kdo s ním spí,"Kyuhyun se ušklíbl.

Krve by se v něm nedořezalo. Kyu a Sung... takže všechny ty slova, jak ho Kyu moc miluje, byly lži? Otřeseně na něj zíral a z ruky mu vypadlo máslo.

"Ty mě nemiluješ..."hlesl zničeně.

"A ty mě ano?"

"Já ano... jenže ty si zmizíš radši hrát ty svoje hry místo toho, aby ses mi věnoval. Yesung tu alespoň pro mě je, jdyž ho potřebuju,"nebránil se pláči.

"Moc to hrotíš Wooku. Já tě miluju, opravdu ano, ale Sunga mám taky rád, stejně jako ty. Poslyš dostal jsem večer nápad,"Kyu sebral máslo ze země a zavedl Wooka k židli, aby se raději posadil.

Wookie se ani moc nebránil a složil si ruce do klína. Čekal co mu Kyu hezkého řekne.

"Příští stanice je Hong Kong. Napadlo mě, že bychom mohli spolu spát všichni tři. Stačí jen Sungovi ukrást mobil a objednat apartmán s jedním pokojem a velkou postelí. Zbytek už půjde sám,"nahodil svůj nejperverznější škleb.

Pousmál se. Čekal, že bude pokáraný, ale tohle je také dobrý nápad. Jen jestli Yesung nakonec nevykoumá, kde se stala chyba.

"To je hezký plán, ale bůh ví jestli nám to tak hezky vyjde,"podotkl a pustil se konečně do přípravy snídaně.

Yesung za nimi dorazil v momentě, kdy Wookie už servíroval jídlo na talíře. Nevšiml si Kyuhyuna, takže úplně v klidu Wooka políbil na rty a posadil se ke stolu. V ten moment mu ale zatrnulo, protože se na něj dívaly dvě pichlavé oči maknaeho.

"A já pusu nedostanu?"

Wook se snažil nesmát. Yesung pokrčil rameny naklonil se přes stůl a políbil i Kyuhyuna. Kyu mu dal znamení a Wook přispěchal s jídlem. Políbil se s Kyuem a šel pro další talíř.

"Eh... O co tady jde?"

Yesung mhouřil oči a snažil se přijít na to, jakou boudu si to na něj připravili.

"Jen fakt, že pícháme všichni dohromady, není to super?"

Kyuhyun se pustil do snídaně. Yesungovi poklesla brada. Wook před něj postavil talíř a se svým si sedl mezi Yesunga a Kyua.

"Takže vy dva tedy spolu..."začal Yesung.

"Jo už nějakou dobu,"špitl.

"Nestyď se za to Wookie,"Kyu se na něj usmál.

"Jak dlouho víš, že spím s Wookem?"

Yesung pátravě hleděl na Wookieho. Tomu došlo která bije. Zavrtěl hlavou.

"Od včerejší noci. A nevadí mi to, když spolu spíme Yesungu. Mimochodem co to tu provozujete za telepatii?"

"Ale nic,"Yesung mávl rukou.

"Já... v opilosti jsem po něm vyjel..."špitl Wookie.

"Jako, že jsi.. wow,"Kyuhyun se uchechtl.

"Už to neudělám..."

"No to bych ti radil, bylo to dost nepříjemné,"Yesung se pustil do jídla.

*

Při cestě do haly nepadlo o jejich sexuálním životě už ani slovo. Ne, že by o tom mluvit nechtěli, ale šlo o to, že štáb, který jim přidělilo SM občas dělá špicly. A opravdu nemají zapotřebí aby je SM rozdělilo.
Během koncertu se raději zdrželi až moc vyzývavých náznaků fanservisu. A snažili se moc nevzrušovat, přeci jen Kyuhyunův plán zahrnuje Hong Kong a ne Tokyo. Během Yesungova sóla Wook přebookoval pokoj v Hong Kongu a doufal, že ho za to nikdo nezabije. Přeci jen dokonce SMku ušetří nějaké ty peníze.
Poslední song a rozloučení s Tokyem. Do auta vpadli unavení a ani jeden neměl pomyšlení na nic jiného než na svojí vlastní postel. A v poledne good bye Tokyo a Hello Hong Kong!


No comments:

Post a Comment