6/06/2015

US | Part 4
Bylo mu úplně fuk co se děje v apartmá zatímco je pryč. Jediné co ho momentálně zajímalo byla ta super hra před ním. Vyhrával a náležitě si to užíval. Proč nemůžou i v Koreji udělat herny na každém rohu? Hem asi kvůli němu. Jooo Cho Kyuhyune ty ses radši neměl narodit. Lidi by pak nebyli ochuzeni o herny. Tiše se uchechtl.

"Hej ty nemohl by si hejbnout?"

Roztomilá japonština s korejským přízvukem ho vyrušila od hry. Pootočil hlavu a překvapeně pootevřel ústa. Tohle kudrnaté škvrně moc dobře zná...

"Ale ale Lo... "

Chlapec se ošije, když vysloví jeho přezdívku jen na půl. Ušklíbne se. Má to štěně v kapse. Stejně by ho zajímalo, který debil tu jeho přezdívku vymyslel. Jestli TS nebo členové skupiny. Chudák kluk. Nikdo ho už pod jiným jménem prostě nezná. Rozhlédne se. Hmm že by tu byl na vlastní pěst? Nikde nevidí ani jednoho z jeho hyungů. Hmm je něco co má rád mnohem víc než hry a to jsou roztomilí kluci. Navíc ještě kluci z branže.

" Co tak na mě koukáš?" Blonďáček to kníkl a ustoupil o krok.

"Jen přemýšlím, kde si dostal tu blbou přezdívku."

Klučina na něj vypoulil oči. Hmm asi nad tou přezdívkou nikdy nepřemýšlel co?

"Hmm jsi moc roztomilý. Mezi těmi tvrdými kluky ze skupiny vypadáš nepatřičně. Nechceš přejít k Juniorům?"

Samosebou jen vtipkoval. To jediné na co teď myslel bylo zatáhnout to kudrnaté stvořeníčko na toalety a provětrat mu otvůrek. Neví teda co by na tohle jeho počínání řekl Ryeowookie ale co se chlapec nedozví, to mu neublíží no ne?

"Ne díky... Bang by mě jen tak nenechal jít."

Tvářičky tomu mrněti zrůžověly. Ale že by Lo a Bang spolu něco měli? Hmm takže je tu někde i Bang.. to aby si dával sakra pozor.

"Banggie tu není..."

Jakoby to štěně moc dobře vědělo kudy se jeho myšlenky sakra pustily.

"Hmm vidím. Co kdyby jsme hodili řeč někde kde je míň narváno? "

"Jako třeba?"

"Toalety."

Zelo pokrčí jen ramínky. No jistě. Ukecat se maknae dá vždycky. Vlastní zkušenost. Taky ho kluci vždycky ukecali k pitomostem.

"Tak jdeme."

Nechal vyhrát počítač a čapl Zela za nadloktí. Táhl ho na toalety, kde ho strčil do první volné kabinky a vmáčkl se k němu.

"Hyung..."

Zelo málem spadl do záchodové mísy. Spěšně ho k sobě přitiskl.

"Ti Japonci musí mít malé i záchody,"zabrblal.

"Hyung už mě můžeš pustit," Zelo se ozval z jeho objetí.

Pousmál se a pustil ho. Stejně na sobě budou namáčklí ať chtějí nebo ne. Cožeto vlastně Zelovi chtěl?

*

Bylo mu jasné, že Kyuhyun vzal záchody jen jako záminku k tomu, aby se ho mohl beztrestně dotýkat. Víceméně je to i jeho chyba. Měl počkat na ostatní a ne jen tak bezhlavě zamířit na vlastní pěst do game pubu. Nechtěně se otřel o Kyuhyunův klín. Kyuhyun si skousl ret.

"Mian hyung."

Polkl a snažil se nečervenat. Tak veliký... Kyuhyun mu stiskl zadeček a natiskl ho na sebe.

"Neomlouvej se..."

Ten tón hlasu v něm vyvolal třas. Nohy se mu začaly podlamovat. Proč jen je tak málo imunní vůči maknaemu Super Junior?

"Zelo... co pro tebe je Bang?"

Tahle otázka ho zatlačila do kouta. Co je pro něj Bang hyung? Chová se k němu jako maminka ke svému dítěti. Jsou ale i dobří přátelé a Bang ... je skvělý i v jiných ohledech. Ale nikdy spolu nic neměli. Bang má moc práce a on sám nesebral dost odvahy mu říct, co k němu vlastně cítí. To jak se jeho srdíčko rozbuší jako zvon pokaždé, když se jejich pohledy střetnou. Jak se chvěje touhou po každém dotyku.

"Mám ho rád,"šeptl.

"Jak moc?"

Co je to za otázku? Proč se ho na to Kyuhyun ptá? Vždyť určitě jen myslí na to jak mu narvat svou chloubu do zadku.

"Protože jestli ho miluješ a chceš aby byl on tvůj první tak se tu teď nic nestane."

Hua? Kouká na Kyuhyuna a přemýšlí kde se stala chyba. Všichni ho popisují jako evil maknae bez špetky citu, neustále ponořeného v hrách nebo zpěvu. Musí uznat že chápe proč tak rád zpívá, zní totiž moc hezky.

"Ano miluju ho a chci aby byl první, jenže jsem mu to ještě neřekl.."

Kyuhyun na něj překvapeně upřel oči a odhrnul mu kudrnaté vlásky z očí. Vytřeštil oči, když ho krátce políbil.

"Co Banga trošku pozlobit Lo?"

Ten škádlivý tón mu říkal, že by se neměl raději ptát co tím myslí, ale jestli mu to pomůže s Bangiem tak proč ne, že?

"Umm.. a jak to chceš udělat?"

"Řekněme, že tě vyfotím ve zvláštní situaci a pošlu ti to na mobil a ty to omylem pošleš Bangovi. Samozřejmě pokud nechceš tak se na to vykašleme."

"Jak přesně mě hodláš vyfotit?"

Ano nevěří tomu klukovi. Proč by měl, když jsou z konkurenčních společností?

"Jak dobře umíš lízat lízátka?"

Vytřeštil na něj oči. Moc dobře pochopil co tím myslel. Zrudl jako rajče.

"Notak Lo... já ti pomůžu s Bangem a ty mě s mým problémkem. Výhodné ne?"

Zamyslel se. Pokud je tohle všechno co po něm Kyuhyun chce, tak v tom nevidí problém. Pokud nijak neposkvrní jeho čistotu, která čeká na Guka, tak to udělá.

"Dobře udělám to, ale jen tohle nic víc,"hlesne.

*

Povede se mu napasírovat se do rohu, aby si Zelo mohl kleknout. Určitě to ani jednou nedělal, takže to bude chabé, ale nevadí. Rozepl si rifle a i s boxerkami je stáhl do půl stehen.

"Wow..."

Musel se Zelově reakci pousmát. Z kapsy mikiny vylovil mobil.

"Tak teď začni, já tě vyfotím až to budu považovat za vhodné a pak ti to hned pošlu. Jo a Lo, radši tvrď, že to byl photoshop. Yesung by mě asi zabil, kdyby mi Bang rozmašíroval ksicht."

Zelo začal rukou dráždit jeho vzrušení a jemně dráždit špičku. Měl co dělat, aby se udržel na nohou. Jestli tohle dělá i sám sobě, tak bude skvělý milenec. Začíná Bangovi závidět.

"Dělám to dobře?"

Zelův dotaz ho docela překvapil.

"Ano... Lo..." tiše zasténal.

Zelo pohltil jeho vzrušení do úst a zavřel ty svoje nádherná kukadla. Zapnul foťák a vyfotil ho. Rukou bez náramků zaplul Zelovi do vlásků a znovu to vyfotil. Jestli po tomhle Bang svého maknaeho nenahodí na zeď a neojede, tak je děvka bez špetky citu. Děvka ale je... skousl si ret a začaly v něm hlodat výčitky. Je to hodně špatné, když oba své hyungy miluje? Wookie ho nechává experimentovat a Yesung ho tak nádherně rozmazluje.
Zelo ho nezkušeně kouří a snaží se mu opravdu udělat dobře. V duchu si slibuje, že už nikdy nebude dělat do zamilovaných kolegů z branže. Vyvrcholil Zelovi do úst a čekal, že to chlapec vyplivne, ale ten to bez rozpaků polkl.

"Hotovo... teď ty obrázky,"Zelo vytasil mobil.

Poslal mu obě fotky a nainstruoval mu jak je má Bangovi poslat.

"Doufám, že ti to s leaderem vyjde,"pocuchal mu vlásky.

"Kyu... ty někoho máš rád?"

Hořce se pousmál a zvážněl.

"Ano Lo... jsou dva... nevím co by řekli na to, kdyby se o sobě dozvěděli,"hlesl smutně.

Zelo mu povzbudivě stiskl rameno. Políbil ho na tvář a rychle se pakoval z kabinky. Moc dobře viděl tu bouli v Zelových kalhotech. Rád by mu pomohl, ale asi by nezůstalo jen u toho pomáhání. Však se zná...

Nešel zpět hrát. Potřeboval přemýšlet. Wookie a Sung nevědí, že je má oba. Bolí ho se rozhodovat mezi nimi. Miluje je oba stejně. Sung.. co asi teď s Wookiem dělají? Asi se dívají na televizi a vaří něco dobrého k snědku. Sung určitě vyplňuje papíry a je strašně unavený. A Wookie mu leze na nervy. Možná nebyl moc dobrý nápad je nechat spolu v apartmá. Jeden z nich to odnese po zdravotní stránce.

"Omlouvám se,"po hlase poznal Banga.

"Hledáš Zela viď?"Zeptal se ho s úsměvem.

"Jo... prosimtě nevíš komu kouřil?"

Bang mu pod nos strčil fotku. Zachoval vážnou tvář.

"To je myslím dobrý photoshop. Mluvil jsem s ním před chvilkou v game pubu. Má tě rád ty tele.. "

"Jak jako rád?"

"Chce tě po sexuální stránce Guku. No nic.. užijte si turný, já jdu zachránit Yesunga od Ryeowooka a naopak."

Nechal Banga stát v ulici a zamířil k hotelu. Coural se. Ačkoliv chtěl jít za nimi, tak mu bylo mizerně. Podvedl oba dva se Zelem. Jo Kyu.... jsi děvka...

No comments:

Post a Comment