6/07/2015

1-4-3
Přes celou Ryho performance s otevřenou pusou sledoval nejmladšího z podskupiny M. Jeho taneční kreace jsou dokonalé. Ah kéž by bydlel s nimi v dormu i normálně než jen v rámci turné. Jeho byt v Soulu je tak neosobní...

"Na co tak civíš?"

Donghae se k němu přitočil, když mu konečně staffs připevnili mikrofon.

"Změnilo se toho hodně za tu dobu, co jsem tu nebyl.."šeptl a stále sledoval Ryho na stage.

"Aha. Ry je jako sólista dobrý. Slyšel jsem ale, že ho chce trumfnout Taemin,"Donghae mávl na Eunhyuka na druhé straně, jejich performance má začít hned v zápětí.

Henry dozpíval poslední verš a sklidil ohromný potlesk. Zklamaně sledoval, jak míří na Eunhyukovu stranu. Chtěl mu pogratulovat.

"Připrav se, jdeme hned po nich,"Shindong se zjevil hned po tom, co Ry zmizel v zákulisí.

Pousmál se a znovu si v duchu projel text písně, kterou budou zpívat.

**

Henry se napil z láhve a převlékl se do kostýmu připraveného na M performance. Po převléknutí zamířil do zákulisí, aby se podíval na performance leadera se Shindongem. Překvapeně naslouchal balladě. Jak Shindong tak Leeteuk ze sebe vydávali maximum a bylo to vidět na publiku. ELFs měly v očích slzy, ve vzduchu se začaly objevovat transparenty určené pro leadera.

STAY STRONG. WE ARE WITH YOU. SARANGHAE LEETEUK OUR ANGEL LEADER.

Polkl. Na jednom plakátu byla i podobenka Teukova otce. Leeteuk na stage lehce ztuhl a hlas se mu zachvěl, ale držel se a dozpíval. Nepočkal na konec potlesku a spěšně vběhl do zákulisí. V očích slzy.

"Teuku!"

Od někud se vynořil Kangin a stiskl plačícího leadera v náručí. I Heechul se k objetí přidal.

"Henry!"

Zhoumi s ním musel zacloumat, aby mu připomněl, že teď stage patří jim.

Celou písničku myslel na Teuka v zákulisí. Kondoloval mu a ví, že ačkoliv se prezentuje jako silný, tak takový není. Sotvaže dozpívali, tak vběhl do zákulisí. Možná i proto, že po vystoupení Juniorů uzavírá pásmo písní 1-4-3. Leeteuka málem smetl ve dveřích šatny.

"Promiň.. jsi.. jsi v pořádku?"

Ustaraně na leadera upřel oči. Ten uhnul pohledem a přikývl.

"Je mi líto, že ti to připomněli..."

"Ry... ocenil bych, kdybys to nechal být."

S těmito slovy ho nechal Teuk stát v šatně a zamířil na stage. Během převlékání si uvědomil, jak moc mu na leaderovi Juniorů záleží. Chtěl by mu to říct, ale jak? A najednou ho to napadlo.

**

Sexy, Free&Single . Dával do tance a zpěvu všechno. Ignoroval transparenty s podobenkami jeho mrtvého otce. Nevnímal, krom hudby, nic. V hlavě má guláš. Kdo ho způsobil?
Henry. Jeho singl Fantastic ho doslova přikoval. I jeho starost o něj v šatně... Ten mladičký kluk, kterému kdysi dali šanci k debutu prostřednictví MV Don't don,už není kluk. Dospěl tak rychle. Muselo se to stát, když byl na vojně.
Píseň skončila a všichni společně se uklonili. Zamířil do zákulisí, kde už byl zas připravený Henry, tentokrát s Amber. Taky ji dlouho neviděl. Kývl jí na pozdrav. Zatímco ti dva zamířili na stage, tak on se usadil na židli, aby mohl poslední dnešní performance sledovat.

"Ahoj Soule, tahle písnička patří někomu, kdo si prošel těžkým obdobím a přesto, že se usmívá, tak vím, že trpí a moc mě bolí tu osobu takhle vidět, protože pro mě je celým světem."

Henryho slova ho zaskočila. O kom to ten chlapec mluví, kdo pro něj znamená celý svět?
Henryho hlas se rozezněl halou a brzy ho doplnila Amber. Celá píseň je o lásce, to Teuk ví dlouho. Henry je do někoho zamilovaný? Ach, změnilo se toho opravdu moc. Už se zvedal, že než dozní potlesk, tak se ztratí v šatně.

"Doufám, že se ti písnička líbila...Leeteuku."

2 comments: